Ja...imaš prav...bom vse prodal,ali pa v smeti vrgel😃👍...samo,da boš vesel....😉
NE😂
Samo...je fino biti pameten,in drugim "soliti pamet" in "na dušo oz. vest pihati" kaj in kako bi se naj obnašaali in počeli,....sami pametnjakoviči...od Grete naprej...in tudi tukaj se kakšen "brihten ekolog😇" najde...vsi pametni🧐🤣
Ti imaš to manijo na orodje, nekateri pa kupujemo vse živo za kitaro. Kar rabimo in kar le občasno.
Prav te dni sem naročil tak odštekan mikrofon za snemanje. Nisem ga videl ali slišal še pri nikomur v živo a me je na par posnetkov snemanja navdušil Že samo ime ima zanimivo (Boss-u bo všeč)😁
A ti še vedno z isto foro? Žuti bo zavzel Grenlandijo, cel kup folka bo pa še vedno nebuloze trosilo, da se ni nič zgodilo in še hvalili bodo tako potezo. LaLaLand.
Ne bo. Tip se zafrkava s svetom. 😉
Sicer pa ni ta njegova politika nič novega. Prejšnji ameriški politiki so delali enako, le da je bilo vse zavito v celofan. Zanimala jih je le Amerika.
Ta pa pove na glas vse, kar ima na umu.
Je pa ena stvar dobra pri vsem skupaj.
Bo končno Evropa stopila skupaj in končno ustanovila svojo vojsko z svojim poveljništvom. Res da nas bo ne to nekaj stalo a nič ni zastonj. Letala in ostalo pa naj nabavijo drugje, lahko tudi od Kitajcev. In upam,da se bolj povežejo z ostalim svetom ( z Kitajci, južno Ameriko, Indijo, Avstralijo ...).
Da ne bodo več toliko odvisni od gringosov.Od raznimih kamelarjev in pijančkov pa čim dlje.
Čisto tanke imam in vozim do -3°C, so pa čisto windproof.
Kak pa so katere koli druge, ko piha skozi, je pa groza.
No jaz naredim 400 višincev v 45 minutah in to na šunke. In če kam zebe, zebe v noge, za to imam galoše.
Ko zapiha burja , kot danes, in je zunaj nekaj stopinj nad ničlo, ne obstajajo rokavice,ki bi to ublažile. 🤗 Bom probal še z mojimi Hestra smučarskimi , ki naj bi zdržale do -10. Pa da vidimo.😋
Ta teden sem imel kontrolo pri mojem kirurgu. Dal mi je zeleno luč za kolo.🤗
Z videnim je bil zelo zadovoljen.
Danes sem ,po dveh mesecih od operacije ,prvič šel z kolesom en Giro.
Za začetek ena bolj eazy fura (21km) samo asfalt. Večinoma ravnina.
Sedaj bom počasi stopnjeval tempo. Zanimivo, dobil sem tudi zeleno luč za smučanje (enkrat konec februarja ali v začetku marca). Seveda bolj na izi , brez pretiravanja.
Pa še to so verjetno ukradene zgolj, ker so rabili dele, ne pa za preprodajo. Tako, da verjetnost, da ti ukradejo Mazdo je res majhna, kar je velik plus za znamko s stališča lastnikov/kupcev Mazd.
Kako je pa kaj z znamko Škoda? Najbrž jih veliko več ukradenih?🤔
več kot ima človek prostora več krame hrani :), ne bom pozabil, ko je kolega začel s prodajo 50 let stare hiše, kaj vse smo tam našli, ko je rekel, da jo bo pred prodajo "počistil" :), zbirni center komunale smo pomojem na pol zapolnili samo mi z njegovo kramo od babi/mame.....in zbiranja zadnjih 50 let....
To je pa standard. Tudi ,ko smo mi praznili stanovanje staršev , smo naročili 5 kubični kontejner. In smo ga dvakrat napolnili do vrha.
Glede na tvoje današnjo objavo v drugi temi zate ne. 😁
Prvič slišim, da bi superge imele garancijo, vsaj obvezno ne.
Glede neskladnosti, po starem "stvarni napaki", lahko poskusiš to uveljaviti pri prodajalcu. Pogoj, ne več ko 2 leti od nakupa & ne več ko 2 meseca po tem, ko se je napaka pokazala.
Nekateri trgovci imajo še ekstra svoja pravila, ki ne smejo biti manj ugodna od zakonskih. Na primer Lidlu lahko vrneš proizvod v 45 dni, Hofru v roku 90 dni od nakupa, in ne bodo komplicirali.
Saj ne bi kompliciral, a to je po moje šlamparija all stark. Nič ni več, kot je bilo.včasoh. Ko sem bil mlad smo jih zlozali do temeljev,da ti je res prišla noga spodaj ven. To je pa druga pesem.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Povezava za deljenje
Deli na druge strani