Skoči na vsebino
pred 15 minutami je skritikrt napisal:

Ja...imaš prav...bom vse prodal,ali pa v smeti vrgel😃👍...samo,da boš vesel....😉

 

NE😂

 

Samo...je fino biti pameten,in drugim "soliti pamet" in "na dušo oz. vest pihati" kaj in kako bi se naj obnašaali in počeli,....sami pametnjakoviči...od Grete naprej...in tudi tukaj se kakšen "brihten ekolog😇" najde...vsi pametni🧐🤣

 

 

Ti imaš to manijo na orodje, nekateri pa kupujemo vse živo za kitaro. Kar rabimo in kar le občasno. 

Prav  te dni sem naročil tak odštekan mikrofon za snemanje. Nisem ga videl ali slišal še pri nikomur v živo a me je na par posnetkov snemanja navdušil  Že samo ime ima zanimivo (Boss-u bo všeč)😁 

 

WWW.THOMANNMUSIC.COM

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 41 minutami je Boss napisal:

 

A ti še vedno z isto foro? Žuti bo zavzel Grenlandijo, cel kup folka bo pa še vedno nebuloze trosilo, da se ni nič zgodilo in še hvalili bodo tako potezo. LaLaLand.

Ne bo. Tip se zafrkava s svetom. 😉

Sicer pa ni ta njegova politika nič novega. Prejšnji ameriški politiki so delali enako, le da je bilo vse zavito v celofan. Zanimala jih je le Amerika. 

Ta pa pove na glas vse, kar ima na umu.

Je pa ena stvar dobra pri vsem skupaj. 

Bo končno Evropa stopila skupaj in končno ustanovila svojo vojsko z svojim poveljništvom. Res da nas bo ne to nekaj stalo a nič ni zastonj. Letala in ostalo pa naj nabavijo drugje, lahko tudi od Kitajcev. In upam,da se bolj  povežejo z ostalim svetom ( z Kitajci, južno Ameriko, Indijo, Avstralijo ...).

Da ne bodo več toliko  odvisni od gringosov.Od  raznimih kamelarjev in pijančkov pa čim dlje.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Bini napisal:

Sedaj je vse jasno za lastnike G140. Lepo so stestirali dinota,ležerna poraba na dva cilindra je cca 6.5- 7l. Bolj poskočna na vse 4 pa 8-9l....:nevem:

Se pravi,se splača vozit večino časa na dva cilindra. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 31 minutami je godlike napisal:

Čisto tanke imam in vozim do -3°C, so pa čisto windproof.

 

Kak pa so katere koli druge, ko piha skozi, je pa groza.

 

No jaz naredim 400 višincev v 45 minutah in to na šunke. In če kam zebe, zebe v noge, za to imam galoše.

Ko zapiha burja , kot danes, in je zunaj nekaj stopinj nad ničlo, ne obstajajo rokavice,ki bi to ublažile. 🤗 Bom probal še  z mojimi Hestra smučarskimi , ki naj bi zdržale do -10. Pa da vidimo.😋

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Danes sem se naredil en manjši krog po burji. Med Koprom in Izolo, na Parenzani so bili kar močno sunki. 😀

Spotoma sem se dogovoril v Kp še za redni letni servis :

pregled vilic -menjava olja in vsega ostalega, pregled bremz ,zamenjava prednjih ploščic, mleko...

 

IMG_20260119_125741.jpg

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ta teden sem imel kontrolo pri mojem kirurgu. Dal mi je zeleno luč za kolo.🤗

Z videnim je bil zelo zadovoljen.

Danes sem ,po dveh mesecih od operacije ,prvič šel z kolesom en Giro. 

Za začetek ena bolj eazy fura (21km) samo asfalt. Večinoma ravnina.

Sedaj bom počasi stopnjeval tempo. Zanimivo, dobil sem tudi zeleno luč za smučanje (enkrat konec februarja ali v začetku marca). Seveda bolj na izi , brez pretiravanja. 

Se pravi, da ni sezona popolnoma izgubljena. 🙂

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Pa še to so verjetno ukradene zgolj, ker so rabili dele, ne pa za preprodajo. Tako, da verjetnost, da ti ukradejo Mazdo je res majhna, kar je velik plus za znamko s stališča lastnikov/kupcev Mazd.

Kako je pa kaj z znamko Škoda? Najbrž jih veliko več ukradenih?🤔

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kuharija
Napisano
pred 43 minutami je Janez007 napisal:

Tole sem pred časom nabavil in lahko sam doma kar dobro nabrusim, pa je potem za 3 mesece mir.

 

WWW.BRUSENJE-NOZEV.EU

brusilec nožev z nastavljivim kotom brušenja za naprednejše uporabnike

 

 

Sicer pa tale možak dobro nabrusi:

Valentin Vovk s.p. brušenje rezil

Kolezijska ulica 21, 1000 Ljubljana

Telefon: (01) 283 22 85

 

Dobra stvar. Sam nabrusim nože ročno z brusnim-- finim in grobim kamnom. Na koncu jih še spoliram. Jih pa pomivalni stroj dobro "stupi".

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:
CEKIN.SI

Slab mesec pred začetkom zimskih olimpijskih iger so cene nastanitev, prevoza in vstopnic v Cortini...

Evo, tukaj je že en članek o visokih cenah v bližini OI o katerih smo tukaj že razpravljali... 🫣🙃🥴😉

 

Ja, v bližini Cortine, kjer so itak tudi drugače cene nabite do amena.Drugje po Dolomitih so cene približno enake kot lani.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 37 minutami je sportman333 napisal:

več kot ima človek prostora več krame hrani :), ne bom pozabil, ko je kolega začel s prodajo 50 let stare hiše, kaj vse smo tam našli, ko je rekel, da jo bo pred prodajo "počistil" :), zbirni center komunale smo pomojem na pol zapolnili samo mi z njegovo kramo od babi/mame.....in zbiranja zadnjih 50 let....

To je pa standard. Tudi ,ko smo mi praznili stanovanje staršev , smo naročili 5 kubični kontejner. In smo ga dvakrat napolnili do vrha.

"Mogoče bo kdaj prav prišlo" varianta je kr neki.

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Janez007 napisal:

Zanima me kolikokrat to človek rabi, kolikokrat v življenju pride prav (če nisi zidar, arhitekt, itd.)?

Zase vem,da ga ne rabim. Za vse,kar rabim, so mi dovolj  klasični tračni meter, kljunasto merilo, waser vaga, kotomer, računalnik.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 5 minutami je Janez007 napisal:

 

Glede na tvoje današnjo objavo v drugi temi zate ne. 😁

 

Prvič slišim, da bi superge imele garancijo, vsaj obvezno ne.

 

Glede neskladnosti, po starem "stvarni napaki", lahko poskusiš to uveljaviti pri prodajalcu. Pogoj, ne več ko 2 leti od nakupa & ne več ko 2 meseca po tem, ko se je napaka pokazala.

 

Nekateri trgovci imajo še ekstra svoja pravila, ki ne smejo biti manj ugodna od zakonskih. Na primer Lidlu lahko vrneš proizvod v 45 dni, Hofru v roku 90 dni od nakupa, in ne bodo komplicirali.

Saj ne bi kompliciral, a to je po moje šlamparija all stark. Nič ni več, kot je bilo.včasoh. Ko sem bil mlad smo jih zlozali do temeljev,da ti je res prišla noga spodaj ven. To je pa druga pesem.

Nič, gremo v to pa sporočim,če sem kaj  rešil.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.