Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano
pred 5 minutami je Tilen5 napisal:

Jaz si jih 3d printam :D gre en v vse vozičke. Zadnjič ena starejša gospa ni imela drobiža ne žetona, sem ji enega šenkal,..jih mam v bundi vedno po 3-4 😛

Lepo. V bistvu si kot en božiček. 😊

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 39 minutami je Janez007 napisal:

 

Ne razumem, kaj je s tem narobe? Bi rad šel na operacijo srca (v javno zdravstvo - del javnega sektorja) k nekomu s srednješolsko izobrazbo? Javni sektor niso samo referenti za okenci upravnih enot, pa da ne bo pomote, še kako si zaslužijo svoje plače.

 

 

 

Zaskrbljujoč je tale trend.(vir:finance) 

 

IMG_20251023_094426.jpg

pred 1 minuto je Tilen5 napisal:

Jaz sem v javnem sektorju vlečem plačo tam nekje med JJ in HOLOBOM 🤑

Dokler vlečeš plačo je v redu. 😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)
pred 8 urami je jures napisal:

Ok pejd pol na referendum pa glasuj za.

 

Ti sploh ne beres kaj pisem, pisem o moznostih ki jih imas v franciji za predcasen oz postopen odhod v pokoj....

 

So pa sli na ceste francozi konje macron vpeljal reformo (ki bo dokoncna sele leta 2030)

Ja tvoja ta zadnja je ok, to je nasa slovenska sebicnost. Jaz sem ok, torej ne rabim narediti nic.

 

Tudi jaz bom ok po novi ali stari reformi, pa mi ni vseeno.

Mah puzabte

Slovenceljni bi morali it za marsikaj na ceste, kar je naredila škode ta vlada z davki in vsem ostalim. Pa ni šla. Po volitvah bodo protestirali samo polit kolesarji, ko ne bo več golobnjaka in se bo pipica zaprla, za zadetkote iz metelkove.

Spet bodo kradli kolesa, da se bodo lahko ob petkih drli pred parlamentom. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
Pred eno uro je godlike napisal:

Mislim, da nisem edini, ki je to razumel kot eno veliko tisoče literno skladišče, kjer je ves bencin en.

 

Če imajo samo rezervare en zraven drugega, pa je druga zgodba. 👍

V bistvu je to en velik bazen, ki ima dve pipe. Iz ene gre ven E5 benzin, iz druge ka E10. Najbrž je fora v barvi pipe. 😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 30 minutami je jures napisal:

Pri tebi je vse politicno, vsebina sploh ni pomembna. 

Se pa motis v svoji izjavi.....ne podpiram nikogar. A tvojega ljubega ne volim nikoli.

A sploh dojemas za kaj gre??

Za vsakega ki ne bo star 62 ob 40 let delovne dobe bo moral delati do 67 leta. Ti je to človeško?

 

To je vsak ki je šel na fax in naredil solo takoj in dobil sluubo takoj, ti je to pravično?

 

Jaz ne spadam v to ker delam cel lajf, se mi pa ne zdi fair.  

Najvec sprememb pa je za invalide, potegnejo kratko, zelo kratko, spremembe so na socialnih zavarovanjih, obremenitvah podjetij....

Svetujem da preberes osnutek zakona, to o letih je samo za predstavnost.

Nekaj morajo naredit. Vedno več bo upokojencev, ta mladi pa imajo raje kužije in svoje udobje, kot otroke. Otroci so breme in strošek, pravijo. Ja, tako misli vedno več mladih. Tako, da bo zmanjkalo raje, ki bo delala za vse upokojence. Nekoč so šli pri petdesetih v penzijo, mi smo šli pri 60 - ih, vi pa... 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Ni še konec za danes😄

 

Sedaj pa nekaj za našega @Alex...da ga malce zrajcam z lesarsko "pornografijo"...da se čim prej zraven spravi k tistemu,kar "gitareroti" imajo pač najraje...pocajtaj se.

 

Ne bom veliko pisal,ker slike in video povedo več kot tisoč besed.

 

Gre za set Star-M svedrov.Za bambus,a so tako super,da so za vse živo.Absolutno perfektno izdelani...po mojem ni boljšega.

 

WWW.JAPANSAEGENSHOP.COM

Mit dem Multibohrer von Star-M bohren Sie saubere Löcher in verschiedene Materialien. Die Löcher werden sauber, da der Bohrer...

 

Po mojem,bom pokupil še ostale velikosti😅

 

 

IMG_20251022_133025.jpg

IMG_20251022_133130.jpg

IMG_20251022_133221.jpg

IMG_20251022_133227.jpg

IMG_20251022_133513.jpg

IMG_20251022_133348.jpg

IMG_20251022_133353.jpg

IMG_20251022_133710.jpg

IMG_20251022_133734.jpg

Hvala. Tole pa izgleda super👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 35 minutami je jures napisal:

Že od časa Jugoslavije, ampak kot sem rekel gre za državne zaloge, del gre pa za komercialne zaloge. Petrol je pred leti celo imel dan odprtih vrat za novinarje, probam poiskat

Evo ga

 

SVET24.SI

Kako pride gorivo do vam najbližje črpalke? Kako je v hektičnem energetskem svetu...

 

Članek je s strani Petrola ampak vsi delujejo na enak način, ker nindruge računice. Kako bo drugače nekdo na primer konkurenčen ob isti ceni goriva v SLO?

Ne mešati hrušk in sliv. Petrol je zopet nek svoj igralec z najslabšo kvaliteto goriva od treh ponudnikov. Oni verjetno res kupijo vse, kar najdejo na prostem trgu. 

Sicer pa se postavi, ko boš imel par ur viška, na kako shell benzinska črpalko. 

Ziher bom prišla cisterna Petrol in zlila benzin v jašek. In potem za njo bo prišel  še svizec na biciklu. On bo kasiral natočeno gorivo. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 43 minutami je Agerg napisal:

Po domače torej kupijo nafto iz različnih virov in jo vso zlijejo v en zalogovnik v Serminu in potem jo tankajo v cisterne in furajo po državi? Prav razumem tole?

Ja, in zraven dodajo še domačo govejo župco. 😄

Ne govorit takih traparij okoli. 😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
pred 9 minutami je jures napisal:

Gorivo za vse nase crpalke, kot tudi Hrvasko in Bosno, prihaja iz terminala Sermin.

 

Ne glede na znamko kjer tocite....vse zaloge tudi drzavne rezerve se skladiscijo tam in zgolj 40% se uporablja za komercialne namene - za vse blagovne znamke v SLO.

Ce kdo resno misli, da je gorivo razlicno po pumpah, da je razlicne kvalitete, oziroma da jim iz drugih drzav pripeljejo svojega v cisterni samo za njih zivi za devetimi gorami...

 

Se posebej ferrarijev Shell ni tako neumen da bi nabavljal gorivo v Italiji dajal stroske za transport posebej in nato ceneje kot v Italiji prodajal v Sloveniji....v Italiji ima zato vsaka znamka svojo prodajno ceno!

 

Enotna cena goriva ne glede na znamko v Sloveniji pove vse. Vse je iz istega brezna iz Sermina, kateri je pa tam pa pitaj boga, verjetno je odgovor samo en - ta cenejsi....pa smo nazaj.

 

Ampak Alex ma verjetno prijatla ki vozi cisterno iz Milana v Vodice na Shell

To ti veš, ali misliš, da "veš"? To tvoje pisanje mi bolj deluje kot gostilniško nakladanje, ko se dobi skupinica opitih osebkov. Ali? O čevpih v Dolomitih. 🤣 Ne bo držalo,na žalost. Od sodelavke mož vozi za shell in ga ne vozi iz Kopra. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 21 minutami je g.Wankel napisal:

Glede na to, da je Shell na katerem tankaš, zaradi  črpalke samo prevzel od Mol-a (prej OMV), bi reku, da je tudi dobava ostala iz Madžarske MOL rafinerije. Vsaj logistično in stroškovno bi bilo smiselno.

 

Tko da predvidevam, da si pomoje ne delaš nobene usluge, samo preko druge firme jih sponzoriraš.

Ali Shell uporablja rusko nafto? 
Marca 2022, v tednih po invaziji na Ukrajino, se je Shell opravičil za nakup tovora ruske nafte in sporočil, da namerava umakniti ruski naftni in plinski sektor. Povedal je, da bo prenehal kupovati rusko nafto, prodal svoje bencinske črpalke in druga podjetja v Rusiji, kar je tudi storil.2. julij 2023

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
pred 17 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Hudič je v tem, da bodo Švabi poleg sebe potopili še dobršen del Evrope. Srečkoti Britanci, ki so še pravi čas izstopili. 

 

 

Prav srečni so ja. 😊 V anketah, ki so jih opravili letos med prebovalci, bi več kot polovica Angležev(55% šla takoj nazaj v EU). Med njimi je tudi 30% ljudi, ki do glasovali za odhod iz EU. 39% si jih močno želi nazaj. Tako, da je izstop iz EU, strel v koleno. To so ponavadi bolj želje tistih modelov, ki podpirajo botoksnega agresorja z vzhoda. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pralni stroj
Napisano
pred 6 minutami je Boss napisal:

 

Točno to, če kupuješ Gorenje v zgornjem razredu je v redu zadeva. Najcenejši modeli so pa slabi. Jaz se držim tega reka, da nisem tako bogat, da bi kupoval poceni.

.... se pravi, da ne kupuješ Gorenja. 😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pralni stroj
Napisano
pred 3 urami je godlike napisal:

AEG imam sušilnega.

 

Super dela. Edina težava je, da je v 8 letih 2x se strgal filter za mucke.

 

Žlahta ima Bosch in mu ful vlage spušča v prostor.

 

Priporočljivo je, da paziš ob nakupu, da ima pločevinast boben.

Imam tudi AEG sušilec in pralni stroj. Mercedes. Res ne veš, da jih imaš. To dela in dela... 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Tilen5 napisal:

Ni mi fajn na max šopat in se pod vsemi oblekami potit ko ne prezračijo zadosti. Plus imam samo kratke hlače za kolesarit.

Aja, potem pa je to malo drugače. Drugače pa, vsaj za gorsko kolesarstvo, obstajajo materiali, ki dobro dihajo. V bistvu se ne spotiš skoraj nič. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Fantje, ni tako hudo. Vam povem, da je biti v penziji božansko. Samo, da ti zdravje služi. Jaz sem trenutno "out", a upam, da se kmalu vrnem na kolo in vse ostalo. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Tilen5 napisal:

Ne ne, pač pri nas na jesen skor ni dneva da burja ne bi pihala. Če grem po Vipavski dolini ko je temeratura recimo 20 stopinj je občutek z burjo kot da je 16-17 stopinj, takrat se še  da nekako po sončku kolesarit. Medtem ko je na nanosu ob istem vremenu 10 stopinj (z burjo občutek bistveno majn), pač premrzlo zame. Kras in tam pa je tudi osojno in mrzlo.

Sej, če se dobro oblečeš (zimska jakna, zimske rokavice, zimska čelada, zimske nogavice) se da. Midva z Etcho-tom  sva bila lansko zimo  skozi na kolesu. 

V bistvu je meni najlepše kolesarit ravno pozimi. Ni visoke trave, ni klopov, ni veliko turistov. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 1 minuto je Boss napisal:

 

 

Ampak kao se janševci hitro vžgejo... Čisto v vsaki stvari vidijo, da je Golob kriv. Sploh jih ne zanima a dejasnko je al ni, ampak za njih je dejstvo, da je. Ampak pustmo to, vsak zase najbolj ve kako pa kaj.

 

Oddaja Tarče včeraj je bila za moje pojme vodena odlično: 

1. Bergant je bil spoštljiv do vseh svojih gostov pa ne glede kaj zastopajo

2. Pustil je da so dokončali svoje stavke brez nasilnega prekinjanja in skakanja v besedo. 

3. Ni dajal občutka, da bi želel peljati zadevo, v smer, ki bi jo začrtal voditelj.

4. Intiligentnim gledalcem je puščal naj si sami odločijo komu bodo verjeli, čigave izjave so primernejše oziroma bolj verjetne. Se prav je dal nam v roke kako si bomo zadevo razlagali.

5. Tema je bila zanimiva, izjave sodelujočih tudi.

 

Eriki po drugi strani se vidi, da se je učila od Slaka, da se počuti zelo pomembno in daje vsakič bolj vtis, da je ona center dogajanja in ne tema. Če ji kaj ni všeč in da ne gre po njeni zamisli je nesramno skakala v besedo in prekinjala govorca. Pri tem je bolj izražala kompleks večvrednosti kot pronicljivosti, da bi od sogovornika izvedela še kaj več. Nobene spoštljivosti nima ne do udeležencev, ne do gledalcev, katere smatra kot, da so idioti in da je ona poklicana, da jim "razloži" kako morajo razmišljati.

 

Veliki voditelji oddaj na resnih medijih, tega ne počnejo, so tam, da povezujejo in ne da ustvarjajo mnenje. Če tega ne počnejo govorimo o rumenih medijih in oddajah.

 

Kdor je gledal oddajo tri tarče nazaj in da ima vsaj malo normalnosti v sebi je moral po 5ih minutah preklopiti drugam. Tisto je bilo negledljivo, ko za začetek en starš v 20 sekundah agresivno napade vse sogovorce še predno so sploh imeli možnost kaj reči. Kljub temu, da mi je hudo, ker ima hudo bolnega otroka, ampak to ni način, da udrihaš po vsem in vsakm, jih grozeče gledaš direkt v oči pa al so imeli kaj pri tem al pa so le prdiatri, ki bi naredili vse za zdravje otrok.

 

Erika pa ni niti za trenutek poskusila ustavit tak agresivni začetek ampak se je samo rahlo muzala in le gledala kaj bo. 

 

Za zaključek, Tarča je lahko odlična oddaja in včeraj smo videli, da v resnici tudi zna biti. Da lahko slišimo mnenja različnih govorcev, ki tudi pridejo do zaključkov svojih navedb, brez, da bi bili grobo prekinjeni, mi gledalci pa ostali na suhem, kaj je nekdo sploh želel povedati.

 

Jaz Erike osebno ne bi rezal, le punci je treba dat nekaj lekcij bontona, pa da naj si pogleda razne druge talk showe in da Slak pač ni merilo po katerem se dober voditelj zgleduje.

Dokler je bila "vaša", je bila super. 😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.