pred 27 minutami je AmpeR napisal:Koprčan je naredil žur 😁 @Alex poznano?
Z glasno glasbo motil sosede in razgrajal na pošti, zanetil naj bi tudi požar | 24ur.com
WWW.24UR.COM
Koprski policisti so v devetih dneh kar osemkrat obravnavali moškega, ki je z glasno glasbo motil mir in počitek sosedov v stanovanjskem bloku. Ker je s kršitvami nadaljeval, so mu začasno izklopili elektriko, v...
Ha, ha, sem izvedel, kdo je ta. Prijazen fant drugače, a ga okolica pač ne razume. 😊 Ni škodljivec drugače.
Pred eno uro je TBA napisal:mam tud enga iz lidla, za silo je ok. mu pa ne zaupam da bi kolo gor pustil čez noč
.
sem gleda za kak mal bolš stojal pa je blo vse okol 200€+, tudi takle k si ga ti dobil...
Ta je bil še malo več, čeprav v akciji.
Kupil sem ga pri Tesma sport. Mi je svetoval prodajalec za to stojalo, saj ga tudi sami uporabljajo za servisiranje Emtb. Res je tako trdno, da se lahko še sam dvigneš in te drži. No, mene pri 75 kg drži. 😊


Napisano
Itak,da.ja.😊 Vsem tu priporočam kolesarjenje pod vodstvom etcho-ja.
Obvlada vse skrite poti, sproti ti razloži vse znamenitosti krajev, pelje te na kraje, kjer niti peš ne moreš. 😊
In seveda tudi kavica je vedno na sporedu.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani