Skoči na vsebino
Gume
Napisano
Danes sem gledal na selmarju dve novi mazdi 3 z nexen nfera su4 gumami, pa me malo bega kaj niso nove mazde (od 2017 dalje) prišle z toyo ali bridgeston gumami?
Te so čisto solidne gume, vsaj po testih sodeč. So pa skoraj pol cenejše, odvisno od dimenzije. Pri meni to pomeni nekje 250eur recimo.

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 5 - mnenja, izkušnje…
Napisano

Samodejno menjalnik sigurno vzame skoraj liter pri porabi. Ko se že pogovarjate okoli tega. Pri relacijah bi seveda razlike par dcl, pri kakšnih malo bolj start stop vožnjah bo pa narasla.

Nima sport mode-a, to ima bencinar.tako da prestavlja dokaj visoko, sploh če si navajen na dsg.

Naj bi bil pa absolutno bolj zanesljiv kot dsg, pač vsak ima neke pluse in minuse.

7. Turbo luknje ni.

9. Lahko se nastavi občutljivost oz odzivnost.

8. Da, ne. Obstaja pa workaround.

6. V 6ici težav s tem ni.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Itak, saj to je marsikje tako. Če stegneš jezik, dobiš mogoče kje kak popust, če ne ga pač ne. Tukaj imaš vsaj opcijo, da prineseš svoje olje. Drugače je pa tudi meni nonsense plačevati tako drago olje. Oz čebi ga mogel, ga pač ne bi vozil tja, simple.

 

Tko je, tko kot smo sedaj nekateri državljani drugorazredni, ... to je še huje :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Seveda ga zlatarsko prodajajo, saj jaz tako ali tako ne plačujem zlatarskih cen. A misliš da recimo Pelko pa kupuje po takšni ceni kot če bi ga kupil jaz? že na količino ima precej popusta, kar je prav. S tem načeloma ni nič narobe.

Ni mi pa všeč, da je ta razlika na uradnem servisu x2.5, pač tako je. Imaš opcijo, da ga kupiš sam in prineseš s seboj. Jaz sem takrat ko sem prvič prišel (al drugič) , povedal da dobim enako olje kot ga imajo oni tam za 3x nižjo ceno. In sva bila takrat z vodjem servisa v BTCju hitro zmenjena za ceno, po kateri mi bodo računali olje. Če bi bil tiho bi obveljala njihova. Tako pač je, včasih je treba tut jezik stegnt. Sj pr ženskah je podobno...tut tam moraš jezik stegnt, tko al drgač.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Seveda, lih cajt majo še pretankavat tam na servisu v plastenke 🙂

 

Jaz sem bil zraven, in je g. Serviser pred menoj odpiral zaprte literske plastenke z oljem. Zdej al delajo tako pri vseh, ne vem in mi je tudi vseeno. Mamo večje težave ,kot pa to , ali je olje vzel iz literske plastenke ali iz soda. 

 

Pelko vem, da ima iz soda, če se ne motim.  Pa ga zato noben ne šimfra..

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Ja, počakaj še par let...."Ampak zanimivo, kam so izginili karavani. Včasih če si hotel kaj vozit v avtu si mogel imet karavana" 😄

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.