Skoči na vsebino
mazda bt 50
Napisano

Jup na silixu imas 20% popust. MAZDAKLUB20 je koda za popust, ce kaj pomaga in upam da bos fajn zrihtal :prstgor:. Predlagam ti da poleg siluxa malo preveris tudi na www.autodoc.si , saj imajo odlicne cene, hitra dostava, priznane znamke in tudi free shipping je nad 110? (drgac je 10?). Je pa skladisce locirano v Berlinu. Neki takole na hitro...zadnje luci za 40? (vsaj mislim da so iste) :)

 

https://www.autodoc.si/rezervni-deli/zadnja_luc-10554/mazda/bt-50/bt-50-keson-podvozje-cd-un/33469-3-0-cdvi-4x4

 

ogledala

https://www.autodoc.si/rezervni-deli/zunanje-ogledalo-10666/mazda/bt-50/bt-50-keson-podvozje-cd-un/33469-3-0-cdvi-4x4

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 5 2.0 CD 143PS
Napisano

Pa to sem jest govoru da je 1.8 motor v petki katastrofa. Ze v 6ki je nepremicnina pa je folk reku, da ima tak motor v petki pa da je cist dovolj... :D Ze da si sam v avtu se vse skupi komi premika kaj sele, da imas celo familijo pa en kup prtljage :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Probi Sava intensa uhp2. Meni super funkcionirajo

 

 

Poslano z mojega STF-L09 z uporabo Tapatalk

Meni so komi dve sezone zdrzale. Oprijem, glasnost itd. vse super, ampak obraba pa nenormalna... kot radirka

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 nakup
Napisano

No sej to. Dizelske izvedba je imela dva auspuha samo pri CD185 :). Tok me zanima, ker na cesti sem pa ke vidim kaksno GTAjko pa nevem ali gre za bencinarja ali CD185 :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 nakup
Napisano

Bojo povedali. Meni so v BTCju brez kakrsnegakoli problema sprintali servisno knjizico vozila za katerega sem se zanimal. Pac poves VIN stevilko in reces, da te zanima zgodovina omenjenega vozila, ker se zanimas za nakup. Meni niso nic racunali in so mi se mazdine bombone dali :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Parksenzorika plus kamera aftermarket
Napisano

Stekam. Ta triger kabel me je zjebal katerega je potrebno nalotat za radijem ce nimas can busa :). Jest sm mislu da je treba sam na rikverc zvezan pa rca priklopit v radio in zadeva spila. No sej spila pri can busu pri non can bus pa ocitno ne in je potrebno se ta trigger nalotat :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.