2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok.
Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.
Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.
Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.
Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉
Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.
Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka.
V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
Pa še za statistike med vami - "izguba" časa za polnjenje - 1,5h, 20 min, 1h
Jaz pa do Beograda 1x 5 min wc pavza in 1x McDonalds, da sem familijo nahranil. Izguba časa skupaj max. 45min.
Me froci ubijejo, da bi cela pot trajala še 2 uri več.
Ampak ja, da ne bo samo graja. Super, tudi kolega je prišel do Korčule lani poleti. Uživajte, dokler se elektrika ne podraži zaradi EV avtov. Takrat bomo pa vsi kavo dražje kuhali.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano (urejeno)
Verjetno so ti najbolj profitabilni in jih niso želi odstopiti Shell-u.
Ne verjamem, da je Zoki lahko Orbana komandiral.
Popravljeno od godlikePovezava za deljenje
Deli na druge strani