Oblikovno tudi meni ne potegne. Ni mi pa jasno nekaj. Kao Mazda nek ?porten avto itd... Huda lega na cesti, oster design ampak... Zici pa taki da bognedaj da gre? prehitro v ovinek. Kaj je pol fora??
Ne, jaz bi kupil AT iz drugih razlogov. Zdej ?e ob?asno pripnem ?e kaj zadaj, pa? ... Ne gre se pa za zanesljivost. Jaz sem do sedaj vlekel z ro?nim, ?ist zanesljivo.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Kako si pa vedel ,da po?i? A se avto kaj posede?
Povezava za deljenje
Deli na druge strani