Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Nimaš ti za tak traktor... na tistih protestih traktorja izpod 150k€ sploh ni bilo.
-
Od Mraušk Mčk · Napisano
Z biciklom sem se že naveličal, razmišljam da bi za proteste nabavil en rabljen traktor. Sam ne vem a se tudi proti tej vladi protestira s traktorji, a se je samo proti prejšnji. -
Ampak elita je imela klime, samo raji nižje so jo izklopili. To je ta demokracija kot piše na sami stavbi. Tal von der lier in klika so res nekaj boljšega kar je lahko evropa fasala. Dokler bo nemčija imela tak vpliv nam bo trda predla pa še korakal bi proti Moskvi - spet.
-
Ma kaj Kučko in Svetlana... čak, da se jaz pojavim. Če sem bil z navadnim kolesom tolk uspešen, kaj bo šele z e-MTB-jem. To bo samo gazi miško gazi.
-
Od Mraušk Mčk · Napisano
Pred res mnogimi leti sem že bil zaposlen v podjetju, ki je propadalo, takrat zaradi geopolitičnih sprememb. Sem zelo hitro pobegnil. Ampak podobnost s tole EU je pa. Najprej jim izklopijo klime, potem počasi naenkrat ne bo več wc papirja na straniščih... Na sedežu Evropske komisije izklopili klimatske naprave. A ne povsod. SIOL.NET Zaradi vročinskega vala, ki je zajel celotno Evropo, so bili v petek na sedežu Evropske komisije v Bruslju prisiljeni izklopiti klimatske naprave. A ne povsod, piše Politico. Zaposleni v stavbi Berlaymont so opoldne...
-
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)