Skoči na vsebino

DC zaklepanje


pierce

Priporočeno sporočilo

Sem hotel postat na DIY podforumu, pa ni omogo?eno.

 

Torej, imam modul in daljin?ka, zraven so nem?ka navodila, nem?ko pa ne znam. Modul ima 8 ?ic, samo za rde?o in ?rno vem, da gresta na baterijo, za ostalih 6 se mi pa sanja ne kam in kako... ima kdo kake izku?nje? prosim za pomo? :)

 

btw, hvala kaalmanu, ki je zadevo zelo ugodno zrihtal :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj poskeniraj ali pa poslikaj navodila, ti probamo prevesti pa razlo?iti :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole montira? v bli?ino relejev ki skrbijo za centralno zaklepanje. Kako pa ne vem ker bi res lahko malo bolj? slikal ali pa poskeniral. Pa ?e treba je vedeti kak?no vezavo ima? na avtu.

 

 

Moj alarm pa ?e zdej ni sprogramiran, druga?e dela BP samo ne smem klju?ev notri pustit ker se mi po eni minuti sam zaklene :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem dal montirat tistim, ki se s tem profesionalno ukvarjajo. Ta modul nima priklopa na smerokaze, pa tudi dodatna 2 releja sem moral kupit, ker ima avto ?e sam vse motor?ke (modul je pa narejen, da se jih dokupi), dela pa super oz zaenkrat tako kot mora. Cena relejev 1.800 in monta?e 6.000, dela je bilo za 45 minut.

 

Me pa zanima kje je modul sploh montiran (zraven motorja, spodaj pod armaturo ali kje), ker ho?em videti, ?e je vse skupaj dano, tako kot se ?ika, za ta denar bi skoraj moralo biti, saj jih grem povpra?at, ?e sam ne najdem :D

 

Je pa mazda 323f, l.96, nimam pojma kje je rele za centralno zaklepanje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

montira se to ponavadi v kabiini, ve?inokrat pod armaturo nekje pri ?katli z avarovalkami ali v bli?ini volanskega droga, kjer so pri mazdi releji itd...

 

sicer ne razumem, zakaj si moral releje dokupit, ampak, saj niso bli dragi...

 

upam da si vseeno zadovoljen :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaalman; sem zadovoljen, dela super, prime ?ez stene in ful od dale? in kvalitetne izdelave je, tako da ?e enkrat ti hvala, lepo si vse izpeljal

 

mazda323; grem jutri gledat, me res zanima :D kako se pa potem to naredi, da bi se ?e na smerokaze vezalo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaalman; sem zadovoljen, dela super, prime ?ez stene in ful od dale? in kvalitetne izdelave je, tako da ?e enkrat ti hvala, lepo si vse izpeljal

 

mazda323; grem jutri gledat, me res zanima :D kako se pa potem to naredi, da bi se ?e na smerokaze vezalo

 

Poi??i, lahko pa je za tapeto desnih vrat, nevem to?no, saj malo poi??i pa bo? ziher najdo, v prtlja?niku ziher ni, to pa treba najt pravo ?ico pa zmerit z volt metrom katera daje ven napetost ki po?ene motor?ke za odpiranje, potem pa to ?ico ?e vezat na releje od ?migavce, ?e potem ve? nebodo delali ?migavci pa ?udno utripali ve? da si varovalko skuril ... :) Varovalko menjat pa dalje probavat, HeHe tak se bo? nau?il :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.