Skoči na vsebino

Zvo?niki v prednjih vratih


aquanubis

Priporočeno sporočilo

Zanima me, ?e mi lahko kdo pove, kako se demontira plastiko s prednjih vrat, da lahko pridem do zvo?nika in ga menjam. Po ogledu, sem zasledil le en vijak na spodnji polici, ki je pokrit s plasti?nim zama?kom, dva sta v ro?aju in en je ?e v kljuki za odpiranje, ampak to spet ne more biti vse :D

 

Mi lahko prosim kdo razlo?i, ker zvo?nika sta mi po sedemnajstih letih crnila, sedaj pa bi ju menjal, da mi ne bo ve? hr??alo :hohoho:

 

Hvala

 

Aja, gre pa za mazdo 323F bg letnik 1991

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni? na silo!!!

 

vse gre lepo narazen, ?e je kaj podobno MX-3 je potem ?e en vijak tam ko je mehanizem za zapiranje (od strani vrat), pa na spodnji poli?ki bi mislim da tudi moral biti ?e en.

Pa a nima posebej mre?ice ?ez zvo?nike?

 

 

V bistvu je zvo?nik prekrit z mrezco, ki pa je skupek police na vratiha, tako da samo mre?ca ne gre dol. Je potrebno celo polico dol dat, pa nevem kako :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.