Skoči na vsebino

Mazda 323 sedan BA


323 BA

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Sem pred nakupom M 323 sedan, letnik okrog 97. Ker je to za malo denarja po mojem mnenju najve? (zanesljivega!) avta, kljub letom izgleda ?e vedno zelo lepo, pa ?e s klimo se jih da dobiti, sem se odlo?il za nakup.

 

Sem pa malo zmeden in sicer sem na najve?jem slo portalu zasledil dve kandidatki, ki pa imata razli?en sprednji del, ?eprav sta obe letnik 1997. Ali je bil to leto tudi facelift? 1998 je potem ?e pri?el novej?i model.

 

Tudi notranjost je pri letnikih lahko razli?na: nekatere imajo 2xAB in ?tirikratki volan (te, ki imajo prednji utripalki v odbija?u), nekatere pa trikaraki volan in so brez air bagov. So bili airbagi odvisni od opreme ali od letnika avta?

 

Sliki:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolkor vem, je tisto spodaj ?e novej?i model! :danzoman:

 

Modeli 97 bi morali imeti ?e vsi po 2 airbaga (no za vozni?kega sem 100 posto), trikraki (prazen) volan pa majo ponavadi letniki 94 ali 95. :P

 

Kako pa je s ceno, a je una taspodnja verjetno neki dra?ja, ker tut zgleda (men) bistveno lep?! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga je sumljivo poceni, glede na to, da je facelift in da ima klimo, rja iz slik ni razvidna... Ima pa precej kilometrov. Lastnika ?e nisem uspel dobiti na telefon.

 

Prva pa naj bi imela dobrih 200k km, od 2. lastnika ali 3. lastnika (zdaj?nji lastnik ni prepri?an ali je 2. ali 3.) in je rjava na zadnjih blatnikih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa bil sicer ?e Face lift, tik pred menjavo modela, ki je res pri?el v letu 1998 (BJ serija), meni osebno grozna za pogledat! <_<

 

Predvidevam, da imata navedena avta razli?no armaturko, ker je blo tut tam nekje nekaj malga spremenjenga, tko da sta morda lahko sam kak?en mesec razlike, pa sta za videt dokaj razli?na! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8/1997

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3655465&show=1

 

4/1997

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3629754&show=1

 

Verjetno vsaj en podatek o mesecu 1. registracije ni pravi (?e ne celo oba), ker ne more biti pre-facelift model mlaj?i od faceliftanega. :)

 

Edit: opazil sem, da faceliftani ne velja ve? TP, verjetno ni ve? registrirana.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.