Skoči na vsebino

Vseved


pierce

Priporočeno sporočilo

hehe...zakaj pa kaalman? :P

 

baje ni registriran tukaj...pa prosim fantje, brez opravljanja ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...zakaj pa kaalman? :P

 

baje ni registriran tukaj...pa prosim fantje, brez opravljanja ;)

Mislim, da ga pozna z Mobisux-a. Ne ?tekam pa kje je kle opravljanje :ne vem: ?

 

@pierce:Dej par linkov gor, da ?e jest preberem.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...zakaj pa kaalman? :P

 

baje ni registriran tukaj...pa prosim fantje, brez opravljanja ;)

Mislim, da ga pozna z Mobisux-a. Ne ?tekam pa kje je kle opravljanje :ne vem: ?

 

@pierce:Dej par linkov gor, da ?e jest preberem.

ahmm...hehe...nisem mislil, da ga ze sedaj opravljate, se zdalec ne, sam...."da nebi bilo opravljanja" to sem prosil ;)

 

papa

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tomi PANCHE PANACHE!!!!!! Tudi ti si pozabil........ :angry:

 

 

LP daVid :D

uuuu pozabil....... :blink: Ja ja tomi...sej ti gre ODLI?NO!!!! ;)

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Torej kdaj pride? na primorsko na panache.....?? :D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vseved pri nas ?al ni registriran (kolikor jaz vem), mogo?e spremlja forum, druga?e pa je njegov teren ve? ali manj Mobisux, pa ?e kaki drugi tuji forumi

 

Jaz sem ga le be?no spoznal, pa je ?isto v redu tip, ob?udujem pa njegovo hladnost v postih ki jih pi?e :) Vedno pripravljen pomagati in svetovati, ?e je le v njegovi mo?i.

 

ime si je ustvaril bolj kot Mercator pa Spar :D :D

 

razloga za opravljanje po moje ni, ker preko interneta ne more? spoznati osebe tako dobro, da bi lahko sodil o njej ;)

 

p/s: kar se pa ti?e ostalih, ki forum uporabljate za irc :) heh... take it easy... da ne bomo postali mobisux :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

p/s: kar se pa ti?e ostalih, ki forum uporabljate za irc :) heh... take it easy... da ne bomo postali mobisux :P

Mislim da tega straha ni.....glede na to da se nahajamo v podforumu krneki, se pa? limajo posti taki in druga?ni....mislim pa useeno da se mobisuxu ne bomo pribli?ali....... :D

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to?no sem pri?akoval tako reakcijo ...

 

@David: saj ni tak dale? ni? narobe, le v dobri uri je padlo 8 sporo?il, ki ?al z naslovom teme nimajo ni? skupnega ;)

 

nekdaj smo imeli IRC kanal za to, da smo se kaj menili tam gor, pa ?eprav je blo ve?ino ?asa bolj lame :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vseved pri nas ?al ni registriran (kolikor jaz vem), mogo?e spremlja forum, druga?e pa je njegov teren ve? ali manj Mobisux, pa ?e kaki drugi tuji forumi

 

Jaz sem ga le be?no spoznal, pa je ?isto v redu tip, ob?udujem pa njegovo hladnost v postih ki jih pi?e :) Vedno pripravljen pomagati in svetovati, ?e je le v njegovi mo?i.

 

ime si je ustvaril bolj kot Mercator pa Spar :D :D

 

razloga za opravljanje po moje ni, ker preko interneta ne more? spoznati osebe tako dobro, da bi lahko sodil o njej ;)

 

p/s: kar se pa ti?e ostalih, ki forum uporabljate za irc :) heh... take it easy... da ne bomo postali mobisux :P

SE strinjam.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

to?no sem pri?akoval tako reakcijo ...

 

@David: saj ni tak dale? ni? narobe, le v dobri uri je padlo 8 sporo?il, ki ?al z naslovom teme nimajo ni? skupnega ;)

 

nekdaj smo imeli IRC kanal za to, da smo se kaj menili tam gor, pa ?eprav je blo ve?ino ?asa bolj lame :)

mogo?e pa sploh ni tako slaba ideja.....

 

Mogo?e pa bi res blo bolj?e irc kanal spet odpret, bolj?e pa hitreje chatat kot na forumo recimo, ?e ?e....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.