Skoči na vsebino

Mazda 6- bad auspuh sound...ampak ni auspuh


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

no pred kratkim mi je za?elo pri asupuhuu ro?ljat (cca 90% ?asa vo?nje) in sem sprva mislil, da je nekaj z zadnjimi bremzami kjer moram plo??ice zamenjat.

 

Ko pa v leru pritisnem na gas in za?ne zadaj desno (kjer je lonc) ro?ljat sem bil 100% da je izpuh. Peljem na izpuh center v stegnah...mi pravijo da je vse BP in vse dihta tako da izpuh ni.

 

Kaj za vraga bi potem lahko bilo? Bremze na mestu sigurno ne morejo rozljat ce po gasu stisnem v leru...Ideje?

 

Hvala

 

Lp, Igor

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj samo ?e pb?asno zabrunda ....vseeno mote?e, ampak se je precej umirilo odkar so samo pregledali. Tako da resni?no sumim, da gre za nekaj znotraj samega lonca. Glede na to da imam plin in da je lonec star ze 13 let...bo verjetno tudi kaj s tem (vsaj re?eno mi je bilo da plinski pogon "bolj po?koduje" izpusni sistem..)

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.