godlike 5.520 Napisano 1. september, 2023 I: mini radio Napisano 1. september, 2023 Na prejšnji firmi smo naročli DAB iz amazona. Super špila, pa ni bil nekaj dosti €. Povezava za deljenje Deli na druge strani Več načinov deljenja...
godlike 5.520 Napisano 7. maj, 2023 Kupim Mazdo6 2.5l 194KM Napisano 7. maj, 2023 pred 11 urami je Simon. napisal: Tam ni balkanske mentalitete, kot na žalost prevladuje v Sloveniji. Zelo, zelo dosti balkancev je gori. Gastarbajterjev, ki so se ustalili. Pa tudi afriških/arabskih beguncev, ki se tudi asimilirajo. Če že, potem samo lasten uvoz. Preprodajalcem ne zaupam, razen redkih izjem, se pač, kot si rekel, po balkansko mučka. Povezava za deljenje Deli na druge strani Več načinov deljenja...
Napisano
Na prejšnji firmi smo naročli DAB iz amazona. Super špila, pa ni bil nekaj dosti €.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani