Nastopi daaaaleč od doma-npr je iz Ljubljane in mu naročijo nastop v Dobovi-pelji se z službenim avtom v Dobovo,in se ti 12ur šihta začne tam...konča npr. v Hodošu in "beži domov" kakor znaš...
Zdaj je že nekaj od tega, lahko da sem zamešal. Ampak ja, moral je v LJ po služben avto, na Hodoš po vlak. Na koncu služben avto so LJ iz Kopra.
Služben čas bi se naj začel in ustavil v LJ. Kljub temu da je dom 100km stran.
pred 37 minutami je skritikrt napisal:
Moj čas je nekaj vreden,ker imam družino in svoj lajf...
Pod to se podpišem. Tudi sam sem podobnega mnenja.
pred 38 minutami je skritikrt napisal:
Ker imajo strojevodje tam le cca.200-300€ več pri veliko slabših delovnih pogojih.
Mislim, da je razlika večja. Se pa strinjam zakaj ne it tja.
FIS pravi, da jih ni dal nekomu v roko, ki bi jih držal ali pa v stojalo.
In to je njihov odgovor. Ker ga je takega podal delegat, ki gleda opremo.
Predskakalec ni nič vredn.
Je isto, kot če me policajki ustavita čez oranžno. Pa smo trije prepričani, da je bila oranž. Teta trdi rdeča. Probaj na sodišče, mi reče. Uradna oseba je nad fizično. Pa dobiš pike za rdečo....
Kdo je gledal, ve, da je bil prvi komentar, da tistega ni bilo, ki bi moral držati.
Dajte ostali...ne sam zase držati,kar vas veseli...objavite...mogoče še koga drugega zanima.
Imam izkušnje,da npr.sodelavci in kokegi...v pogovorih ugotovim,kaj ima,je kupil itd...od npr.orodja...mene tudi zanima,že da izvem kakšne so izkušnje ipd...pa nič ne povedo.
Povem ustno komot.
Ne maram pa vsega oglaševat. Najboljše da še napišem kje je pospravljeno in kdaj grem na dopust. Pa še kakega romuna tag-am.
Drugače, ma pa Ford kar veliko težav pri šipah na vseh modelih po svetu. Očitno šparajo na polno pa izdelava ni na nivoju, ker jim šipe konstantno pokajo. Lahko, da je napaka ali v sami izdelavi stekla ali pa v lepilu, ki drži steklo v okvirju.
2019 Focus ni počila še.
2008 Mondeo ni počila nikoli. Oziroma 2x od kamenčka.
Je pa res, da sta obe ogrevani. Mogoče je ta z grelno žico bolj kakovostna. In oba imata športno podvozje, torej bolj trdo šasijo.
pred 5 urami je Slivka napisal:
Upam samo, da motor ne bo kak nafriziran litrski trivaljnik...
Po pol leta se je spredaj na njih odlepil podplat in je sedaj luknja. To ni posledica obrabe ampak po moje napaka pri lepljenju. Ali bi bilo smiselno uveljavljati garancijo? Kako gre ponavadi to skozi?
Kupil sem na Best Secret Adidaske.
Po 11 mescih, se je jezik preglodal, točno tam, ko je bil kovinski krogec za vezalko preko. Torej šlamparija pri vdelavi teh vodil/krogecev/netov.
Poslikal, reklamiral, poslal nazaj. Trajalo je 2 meseca in so dali dnar nazaj.
Žal nimam boljše slike. Zgornja luknja je bila okrogla in ne šivana.
V Sloveniji imamo za šuhe 2 sodna izvedenca. Enmu pošiljajo vse trgovine (Hervis, Intersport, Alpina, ...). In zavrne skoraj vse kar dobi. Je blo pred letom v medijih. Je eni napisal, da ima nepravilni način hoje.
Greš na sodišče v tožbo in se pojavi tam isti izvedenec.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Zdaj je že nekaj od tega, lahko da sem zamešal. Ampak ja, moral je v LJ po služben avto, na Hodoš po vlak. Na koncu služben avto so LJ iz Kopra.
Služben čas bi se naj začel in ustavil v LJ. Kljub temu da je dom 100km stran.
Pod to se podpišem. Tudi sam sem podobnega mnenja.
Mislim, da je razlika večja. Se pa strinjam zakaj ne it tja.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani