Skoči na vsebino
pred 35 minutami je skritikrt napisal:

Nastopi daaaaleč od doma-npr je iz Ljubljane in mu naročijo nastop v Dobovi-pelji se z službenim avtom v Dobovo,in se ti 12ur šihta začne tam...konča npr. v Hodošu in "beži domov" kakor znaš...

Zdaj je že nekaj od tega, lahko da sem zamešal. Ampak ja, moral je v LJ po služben avto, na Hodoš po vlak. Na koncu služben avto so LJ iz Kopra.

 

Služben čas bi se naj začel in ustavil v LJ. Kljub temu da je dom 100km stran.

 

pred 37 minutami je skritikrt napisal:

Moj čas je nekaj vreden,ker imam družino in svoj lajf...

Pod to se podpišem. Tudi sam sem podobnega mnenja.

 

pred 38 minutami je skritikrt napisal:

Ker imajo strojevodje tam le cca.200-300€ več pri veliko slabših delovnih pogojih.

Mislim, da je razlika večja. Se pa strinjam zakaj ne it tja.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 27 minutami je skritikrt napisal:

V janem sektorju vemo,kako je...sklepam,da ni lih nek sposoben programer,ali se mu ne da,če je v javnem sektorju.

Krepko višje mesečno kot ti.

Tudi javni sektor dobre solidno plača.

 

Glede na to, da praviš, da ni sposoben, da drugače ne bi bil v javnem sektorju. Tudi ti imaš privat firme. Zakaj si potem na SŽ?

 

Več pa na pivu....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Slivka napisal:

Zjutraj sva metala kovanec in sem izgubil, zato je ona vzela 16 let staro Mazdo - najdeni ključi so pa od Forda...

Potem si ti sam ključe stran vrgel in jih "našel"? 😅

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)

Mnja. 

FIS pravi, da jih ni dal nekomu v roko, ki bi jih držal ali pa v stojalo.

 

In to je njihov odgovor. Ker ga je takega podal delegat, ki gleda opremo.

Predskakalec ni nič vredn.

Je isto, kot če me policajki ustavita čez oranžno. Pa smo trije prepričani, da je bila oranž. Teta trdi rdeča. Probaj na sodišče, mi reče. Uradna oseba je nad fizično. Pa dobiš pike za rdečo....

 

Kdo je gledal, ve, da je bil prvi komentar, da tistega ni bilo, ki bi moral držati.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 4 urami je g.Wankel napisal:

No, hvala bogu so bili Japonci pred Avstrijci.

," je za Val 202 povedal Dolhar, ki so ga v žiriji preglasovali Nemec Späth, Čeh Greger in Norvežan Brenden.

 

Tokrat niso bli avstrijci krivi. Evo spisek komisije.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 12 urami je skritikrt napisal:

Dajte ostali...ne sam zase držati,kar vas veseli...objavite...mogoče še koga drugega zanima.

Imam izkušnje,da npr.sodelavci in kokegi...v pogovorih ugotovim,kaj ima,je kupil itd...od npr.orodja...mene tudi zanima,že da izvem kakšne so izkušnje ipd...pa nič ne povedo.

Povem ustno komot.

 

Ne maram pa vsega oglaševat. Najboljše da še napišem kje je pospravljeno in kdaj grem na dopust. Pa še kakega romuna tag-am.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Že dolgo nisem imel tapravih letalskih kart. Vedno mam v aplikaciji ali tiskane.

 

Torej izlet z agencijo?

Uživaj.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kuharija
Napisano

Kure so velik prenosnik salmonele.

 

Eni se je izredno bojijo. Celo na YouTube so ima kaki podcast-er debato, kak se boš zastrupil in da ne reži skupaj piščanjega in ostalega mesa itd....

 

Pri nas ne polagamo na to posebne pozornosti. Normalno kot z ostalim mesom.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

Drugače, ma pa Ford kar veliko težav pri šipah na vseh modelih po svetu. Očitno šparajo na polno pa izdelava ni na nivoju, ker jim šipe konstantno pokajo. Lahko, da je napaka ali v sami izdelavi stekla ali pa v lepilu, ki drži steklo v okvirju.

2019 Focus ni počila še.

2008 Mondeo ni počila nikoli. Oziroma 2x od kamenčka.

 

Je pa res, da sta obe ogrevani. Mogoče je ta z grelno žico bolj kakovostna. In oba imata športno podvozje, torej bolj trdo šasijo.

pred 5 urami je Slivka napisal:

Upam samo, da motor ne bo kak nafriziran litrski trivaljnik...

3 valjnik 1.0 dizl 😲?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Alex napisal:

Eno vprašanje .Glih mimo grede. 

Gre se za all starke. Visoke superge.

Po pol leta se je spredaj na njih odlepil podplat in je sedaj luknja. To ni posledica obrabe ampak po moje napaka pri lepljenju. Ali bi bilo smiselno uveljavljati garancijo? Kako gre ponavadi to skozi?

 

Kupil sem na Best Secret Adidaske.

 

Po 11 mescih, se je jezik preglodal, točno tam, ko je bil kovinski krogec za vezalko preko. Torej šlamparija pri vdelavi teh vodil/krogecev/netov.

 

Poslikal, reklamiral, poslal nazaj. Trajalo je 2 meseca in so dali dnar nazaj.

 

20230709_104236.jpg

Žal nimam boljše slike. Zgornja luknja je bila okrogla in ne šivana.

 

 

V Sloveniji imamo za šuhe 2 sodna izvedenca. Enmu pošiljajo vse trgovine (Hervis, Intersport, Alpina, ...). In zavrne skoraj vse kar dobi. Je blo pred letom v medijih. Je eni napisal, da ima nepravilni način hoje.

Greš na sodišče v tožbo in se pojavi tam isti izvedenec.

 

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.