Ja res je bil mojster, ki je gobcal neumnosti, ko bi moral biti tiho in je bil tiho, ko bi se moral oglasiti... še od ameba ima bolj pokončno hrbtenico...
Sorry, Pahor je bill trn v peti edino levakom, ker jim ni pihal na dušo kot palček iz murgelj in bivši udbovec.
Ta dva sta streljala neumnosti takoj, ko sta odprla usta.
Za večino normalnih ljudi je bil pa Pahor najboljši predsednik ever.
Za to damo pa verjamem, da bo šla po stopinjah prvih dveh. Takšna mentorja in zaščitnika- takšna pridna učenka.
Ko klamfa nekaj o neodvisnosti in pravičnosti, se ji vsi smejijo.😉
Wow! Če bi Nataša sodelovala na Slovenija ima talent, bi se zagotovo umestila v finale! 😍
Pa ne me napak razumeti...mene to ne moti,ker debelost sama po sebi ni problem...to je enako kot pri tatoojih-tatoo ni problem-problem je za kaj si ga je dala narediti...oz. v njenem primeru,ker domnevam,da nima kakšnih težav z ščitnico (je pa to priljubljen izgovor) ali kakšnih drugih zdravstvenih itd....problem je nekaj drugega..."požrtnost" oz da pač ne znaš nehati...no in to je tisto o čemer sem govoril-ko sem na TV videl njen sestop z barskega stolčka ko je odkorakala,sem moral zvrteti nazaj,ker nisem verjel očem🙄
To je zame tipičem primer "damaged goods"
Nočem biti žaljiv...do Nataše še najmanj...ker to je njena stvar....a moja stvar je ocena tega dejstva...in tu je požrtnost en veliki "no-no",ker govori zase.
Mogoče ti bo po ogledu tega malce bolj jasno o čem govorim
Še en zanimiv
Mimogrede dober kanal za moške nasploh👍
Upam,da sem svoj pogled uspel bolje razjasniti,za kaj Nataša ne glede na svojo politično usmerjenost ni primerna za predsednico.
Aja-pa....ne,se nimam za perfektnega,in tudi nisem...se pa jaz ne potegujem za predsednika,in se mi ni treba dokazovati....,pri Nataši pa je stvar malce drugačna.
Očitno, da bi si ti moral malo več prebrat o vseh vzrokih zakaj imajo ljudje različne postave in da je karakter še najmanj pomemben faktor in da to sigurno ni glavni argument. Največ na to vplivajo genetika posameznika, zdravstveno stanje ščitnice, rak, itd. Raznorazne razvade kot je kajenje, alkohol, prehranjevanje. Izredno velik pomeni prvih nekaj let življenja in koliko maščobnih celic se takrat razvije.
Potem pridejo na vrsto seveda tudi prehrambene navade, ampak to so šele drugoten vzrok, ker imaš lahko nekoga, ki je kot vrabček pa ima vseeno masni indeks previsok, na drugi strani pa drugega, ki lahko povzroči bankrotiranje "all you can eat" bufetov pa bo kot trlica. Tak je recimo moj bratranec, ki več ali manj se niti ne športa in je k pr norcih ampak ni bolan saj je tak od ranega otroštva. Le presnova deluje drugače. Pač fabrka za drek delat.
To pa da zdaj pleteničiš o nekih čustveno nestabilnih osebah je pa milo rečeno BS in verjetno prebrano v Lady al pa Naši ženi, al pa na zadovoljna.si oziroma FB.
Delno se strinjam, delno pa ne. Kakšno postavo bošm imel kdo je odvisno predvsem, ok, da je zdrav, predvsem pa:
-Koliko obrokov in kaj na dan poješ.
-Koliko kalorij porabiš, koliko jih dejansko dobiš s hrano in pijačo.
In folk je verjel nekomu, ki se piše ocvrti bančnik (Bankman Fried) po slovensko ... 🤣
Ampak, kolk je fajn, k pohlep ljudem megli dojemanje in potem športniki kot je recimo Tom Brady dobesedno zdaj morajo prodajati osebno premoženje, saj so očitno vse izgubili v tej Ponzi shemi. Dotični baje, da več kot 700m$.
Vedno so obstajali razni cach the cash in podobne piramide igre za naivne ljudi. Res je. Par ljudi se vozi v ferrarijih in ima vile, ostali pa kot ponavadi izgubijo. Tako gre ta igra tudi pri tej kripto megli. 😉
Evola, pa so ostali naivni ljudje brez meglenih sredstev. 😊 Vložili so svoje prihranke v nakup megle, ki se je čez noč razblinila kot miljni mehurček. 😉
Po dveh dneh na stolčku že prvi biser "naše" predsednice. Izjavila je, da je za naše avstrijske Slovence izredno dobro poskrbljeno, kaj izredno dobro, odlično. 😄 Seveda je predsednik Slovencev vložil protest in zahteva takoj srečanje z njo, da ji iz prve roke pove, kako je s temi "izredno odličnim odnosom".
Čak, da pride v tesnem bajkerskem ledru z lisicami in bičem v roki, boste pa vsi trije stali v pozoru pa moledovali "Nataša prosim šemedej". Bo odgovorila po Pahorjevo "Miško, to mi deli..." 😂
Kaj veš, mogoče se bo pa pripeljala na kako bajkersko fešto.Lani recimo je bila v Žusternii na rock koncertu na otvoritvi bajkersko sezone. Tu ima recimo plus z moje strani. 👍
Ne verjamem. Največji problem je, da je hotel sedaj s kampanijo prikazati, da je angelček. Ampak mnogo levih volivcev se spomne njegovih dretij, ko je vodil razne komisije. Pa blokiranje konstruktivnih komentarjev na socialnih omrežjih itd.
Levi volilci bi volili tudi sosedovega flokija, samo da ni SDS. Nisi glih neko merilo zanesljivosti in trezne presoje. 😉
zdej boš pa reku da ma JJ&company več podpore .... ker pač logar je JJeva marioneta pa obrni kokr hočeš ...
pa sej da neboš mislu da JJ&company še kej bolši kar se tiče utaje davkov in ostale korupcije .... začel so pa že med osamosvojitvijo z plenjenjem in prodajo našega premoženja ...
A je JJ kandidiral za predsednika? A sem kaj spregledal?? 🤔 Ker mojstrica je sama utajevalka davkov, za Anžeta pa niso mogli nič slabega najti, razen tega, da je v stranki sds.. In ravno prej sem poslušal v službi debato, da je sicer on neprimerno boljša izbira, bolj razgledan... a so glasovali proti njemu ne za njo in da vedo, da bo njeno vodenje polom😊
"Ljudje so prepoznali vrednote, ki jih zagovarjam kot tiste, ki si jih sami želijo". A res? A si res želijo tisti, ki so jo izvolili utajevanje davkov in imeti firme v davčnih oatah?
Res dobra popotnica. Sicer je pa velika večina teh, ki so jo obkrožili glasovala "proti". Tako, da ji ne bo najlažje, saj ima zelo majhno podporo Slovencev.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Besedni zaklad solata je itak tak, kot ga premorejo samo solati in to so kletvice in žaljenje. 😉
Itak, da drugače ne zna komunicirati. 😊 V vsakem stavku vidiš napad. Na koga? Sovražnika sa zapada ali istoka?
Povezava za deljenje
Deli na druge strani