Skoči na vsebino
Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Evo, kupil volume control pred 5 leti.

4x tedensko se prešteka vhod. Navadni audio jack.

 

In je šumelo na čase. Prvo sem menjal kabl vhodni, ker ni pomagalo, sem razstavil. Audio jack je imel dva lota počena. Sem polotal.

 

Seveda je ta Volume control kitajc, delan za EU firmo. Pač ni garancije, ker je 3 leta, pa daj kupit novega.

 

Imel sem walkman-e, discman-e, ki so preživeli nošjo in tisoče krat vtikanj in ni lot počil.

 

In to meni vse pove o naših prijateljih.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Iskreno:

Kar se dela na kitajskem, mi je vseeno kdo je zadaj (kitajc al evropejc).

 

Je kolega povedal, je prodal top centrirko, se vulkanizerju ni prižgala. So jo na garancijo menjali, lučke prižgala, dela ne.

 

Kitajci, ki jih proda, delajo.

 

Trdi, da kitajci svoje izdelke dobro zaščitijo za prevoz, evropske firme pa vozijo v najbolj zjahanih kontejnerih in potem lahko pride piš soli noter. Je pa tako transport cenejši.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Pred kratkim sem bral članek, ko je direktno ene firme iz daljnega vzhoda dejal, da kitajci razvijejo avto na 90%, ne ubadajo se s podrobnostmi kot evropejci, ker jih večina uporabnikov sploh ne opazi in da je tu njihova tržna prednost.

In ta možakar je bil prej velika živina pri EU koncernu.

 

Ampak ja, ti veš več, kot njihov direktor razvoja, ki ima izkušnje z evropskimi in njihovimi avti.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 23 urami je FuManchu napisal:

Nisem imel pojma, da imajo že te letniki Forda še en zobat jermen... In na tega marsikdo pozabi pri menjavi... 

Wet belt?

Če sem prav raziskoval.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

Za AMD ne vem.

 

Spomnim se iz časov DDR2, ko sem imel 4x4gb in 1600. Pa je to podpiral samo i7 gen.3 na Xenon podnožju. Prodajalo pa se je tudi, 2333.

 

Če nisi zlorabljal (owerclock-al) je bilo metanje denarja stran, za višje frekvence.

Delalo je, pač jih je CPU spustil.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano (urejeno)
dne 10. 12. 2025 ob 11:21 je Scr3am napisal:

Ni to isto. Jest osebno raj izberem 16GB 3600mhz cl14, kot pa 3200 cl16 32GB (ddr4)

Tu še moreš pazit, da ne vzameš večje frekvence, kor jo CPU podpira, ker če si denar stran vrgel.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu doma, pei ... ... ...

 

36€ za kilo? 

Ker edino tako pridejo na 90.000€ za 2.500 kg...

Pa tudi, če rečemo, da je tista zlomljena ključavnica, ki jo omenjajo, vredna 10.000€, je torej meso po 32€ za kilo...

 

 

WWW.24UR.COM

22-letnemu mesarju iz Haloz Marcelu Stojnšku so tatovi ukradli približno dve toni in pol mesnih izdelkov. S tem so ga oškodovali za približno 90.000 evrov.

 

3 leta zorjeno pravi.

 

Tu si poglej cene, za več let zorjeno:

https://www.biosing.si/

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
pred 21 minutami je Slivka napisal:

Za vozila z motorjem DO 1,5 litra pri starosti šestih let štejejo, da je tako malo vreden, da ga nima smisla upoštevat...

Ford je točno tu ja.

 

Pa saj veš, da večina lisjakov ima leasing. Tisto pa se ne šteje nikjer.

 

Drugače pa ja nisi zaradi Fucsa preskočil razreda. Ker če to deliš s meseci in kolko vas je. Na to še procenti gor. Je to 2-3€ največ dviga.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
pred 5 minutami je Slivka napisal:

V zadnji odločbi o otroškem dodatku piše, da je naš 16 letni BTjc vreden 7.000€.

Haha. Meni pa Forda, ki je 6 let star, niso cenli sploh.

 

Mogoče za to, ker je gospodarsko vozilo ta tvoj BT?

 

https://www.zurnal24.si/slovenija/kako-se-pri-otroskem-dodatku-uposteva-avto-422102

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 2 urama je g.Wankel napisal:

 

No ja no, to je precej subjektivno mnenje. Meni brez otrok ni nič monotono. Pa načeloma niti nisem proti otrokom, sem kar kul stric :D 

Mi gre pa najbolj na živce to vaško forsiranje v smislu da jih je treba imeti. Otroke imaš, ker jih želiš, ne ker to okolica od tebe pričakuje ali pa, da ne boš sam na stara leta.

Normalno.

Boljše ne imeti, kot pa trpeti z njimi.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Slivka napisal:

Otroci so strošek?

Poglej si tabelice za vrtec.

Če so plače malo boljše, komot prideš na podivjane cifre.

Kaj šele primerki, ki padejo izven otroških....

 

Pa saj ni problem to dat, ker brez otrok bi bilo izredno monotono. To pa razvajena generacija ne razume, ker se je skozi gledalo samo na njih.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 6 minutami je NevLado napisal:

edini način je, da v nastavitvah "togglaš wifi na off", ker če samo enkrat stisneš na ikonco te samo odklopi od najbližjih, če pa v nastavitvah ga pa dejansko izklopiš

Enako je.

Sem izklopil na ikonici in šel v nastavitve preverit.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.