Baje, da se morajo sedaj v naši firmi ostali testirati vsak dan. In prav je tako. To sem zagovarjal cel čas, da so necepljeni glavni prenašalci okužb v firmi. Odkar se oni testirajo ni več niti ene okužbe, ker vse potencialne " polovimo" že na vhodu. Seveda oni pizdijo, ker je to nadležno a tako je. Kaj čmo.
ŠKANDAL‼️‼️ Direktor WHO pove, da c€pivo pobija otroke in naj ga raje dajejo starejšim osebam!! 👀 Kaj na to pravijo Vlada Republike Slovenije,...
Ne bluzi. 😉 Hec. 🤗
Pred eno uro je Boss napisal:
Kakorkoli smo tole skoraj po dveh letih le dočakali, da NIJZ da tudi kak drug nasvet razen cepljenja za vsako ceno, bi vseeno bilo bistveno več efekta, če ne bi bil Krek na sliki. Ker on je prototip nezdravega življenja in v bistvu s svojim videzom posmeh zdravstvu. Zato pa vse skupaj spet izpade neresno in se folk samo norca dela, čeprav so nasveti res dobronamerni.
Evo, tukaj Boss se pa popolnoma strinjam s teboj. Ta tip je zadnji, ki lahko meni daje kake nasvete glede zdravja. Še posebno, ko ga vidim s tisto zamaščeno brado in premajhno xxs masko.
Katastrofa od izbire. 🤪
Enako kot tista gospodična, ko sem bil na referenčni ambulanti in je imela sto kil ter kadila kot Turek. Pa nimam drugače nič proti "premočnim" ljudem. Samo taki pač ne morejo meni deliti nasvetov glede zdravega življenja. Pika.
V Italiji je pa samo do sedaj odpovedalo smučanje 7 milijonov turistov iz tujine zaradi obveznega testiranja ob vstopu, tudi za cepljene, v Italijo. Si mislijo turisti:" ne boste vi nam cepljenim zizike majali". 😉Mi smo najprej prestavili smučanje v Arabbi iz decembra na januar, zaradi moje poškodovane mišice, nato smo vse skupaj stornirali, podobno, kot še dvojni moji kolegi.
Seveda so nas takoj poklicali iz hotela, kaj je vzrok, da vsi iz tujine tako množično odpovedujemo hotele. Povedal sem jim- testirate tudi cepljene- ni smučanja!!!
Zelo je jamral nad njihovo vlado, ki bo s tem ukrepom naredila veliko škode turizmu.
Bomo videli, če se bodo spametovali in bodo ukinili to neumnost. Drugače jih bomo pač letos preskočili.
Jaz tem novim cepivom, ki se šele sedaj pojavljajo na tržišču prav nič ne zaupam. Najboljše je preverjeno pfeizer. Vi pa kar eksperimentirajte s tem novim. 😉
Saj to smo se naučili od naših politikov - na vsak argument najdemo tri nasprotne, čeprav neumne. 😁
Ha, ha, ali pa takoj kako neumno teorijo zarote napopajo gor. Pa potem ne veš ali bi se smejal ali pa jokal, ko vidiš, kaj vse folk prebavi kot resnico. 😄
In ta človek drugim očita, da ga žalijo. 🙃 Lahko si prostak 100x spremeni ime, vendar bo ostal prostak. 😞
Daj @jereb oziroma @marko91, daj objavi kakšno informacijo o tvojih Mazdah.
To je to. Nekateri spremenijo svoje ime iz marko v jereb tu na forumu, ne vozijo mazd, a najbolj pametujejo.
So kot uni šolarčki, ki jih nobeden sošolec niti ne povoha, a vstrajno tožarijo tovarišici: " t'šica, Alex in Janez mi pravita , da sem nedonošenček in razvajen froc. Hočem, da jih kaznujejete, drugače bom pripeljal očeta v šolo."😊
Za Alexa ne velja testiranje. Njem že ne bo nihče po nosu prčku...
Itak da ne. Pač ne grem tja, kjer ne spoštujejo Green passa
Italijanski in avstrijski smučarski delavci se že držijo za glave, kako neumnost so naredili v njihovih državah z tem. Testirajte se vi necepljeni, vi ste bolj ogroženi. 😉
Sicer sem se pa sam cepil zato, da ne ogrožam domačih in staršev. Nikakor pa ne zato, da bi zaščitil necepljene.😉
Fak, samo ti pob si pa res čisto obseden s tole korono.
Baje, da po novem obstajajo tudi "korona odvisniki". To pišem čisto resno. To so ljudje, ki poznajo vse teorije zarot, sanjajo korono in samo no njej pišejo. 😉
Ampak, zakaj je tako, da se ne cepijo tisti, ki dnevno lahko najbolj spremljajo potej epidemije na lastne oči? Ti ljudje imajo dejansko največ relevantnih informacij iz prve roke al pa v najslabšem primeru iz druge od svojih sodelavcev. Zakaj torej taka zadržanost, če na drugi strani baje ljudje cepajo kot muhe zaradi kovida, kot to prikazujejo v javnosti? Zakaj na NIJZ je precepljenost okoli 50% - pa sej tam bi tudi morali imeti podatke glede epidemije in nevarnosti virusa, ki so najbolj relevantni?
A je mogoče tako stanje ravno zaradi tega, ker imajo dostop do "neprečiščenih" podatkov? To navzven izgleda nekako tako, kot če uslužbenec na banki ne bi imel odprtega osebnega računa pri svoji banki al pa recimo vodstven kader Mercedesa bi recimo vozil BMW-je.
Kar se pa tiče precepljenosti zdravnikov, ki si lahko sami vpisujejo "cepljenje" v sistem pa raje ne bi raziskovali koliko velja tista cifra o 90%. Sicer tega ne bomo nikoli resnično vedeli si pa upam trdit, da dejansko cepljenih s pravim cepivom sigurno ni v tem procentu in da se ta procent navaja bolj za potrebe propagande in spodbujanja cepljenja med navadnimi državljani.
Niso vsi zdravniki kot una dva, ki sta ponarejala teste. Verjamem, da se jih je večina od teh 90% res, cepila. Seveda, najdeš vedno neke črne ovce tudi med njimi. Nič bat. Problem je v bolj v medicinskih sestrah in bratih, ki izgleda bolj sledijo FB kot uradni medicini. Saj so tudi oni sami ljudje in tudi oni pač pojedo marsikatero neumnost. Boss, to, da vidijo kaj iz prve roke nekaterim pač nič ne pomaga. Terajo svoje do kraja. Tako, da ko komaj preživijo kovid, še vedno trdijo, da so imeli gripo.
Je pa danes zaradi Korone umrl komaj 53 letni pevec skupine il divo. Boss, ta je iz naše generacije. 😬RIP.
Ja in sistem laufa tudi na cesti, pa je kar nekaj tehničnih pregledov ponarejenih, nekaj ponarejenih-kupljenih vozniških dovoljenj, ... 🙂
Zato pa, ko pride do nesreče in ugotovijo, da je avto tehnično neizpraven, ker "je šel skozi", pa jok in stok, ker zavarovalnica noče izplačati zavarovalnine.
Sicer je pa moje mnenje, da je s to korono in obnašanjem določenega (prevelikega) dela prebivalstva naše deželice, šla rakom žvižgat naša tako opevana slovenska solidarnost. Po novem bo šlo po sistemu- pomagaj si sam in bog ti bo pomagal.
Pred eno uro je FuManchu napisal:
Zato se pa prav nič ne obremenjujem z t.i. "epidemijo". 80% vseh papirjev je ponarejenih. Važno da sistem laufa
Res "laufa". Samo ne mi potem o nekih pravljicah , da bi se morali tudi cepljeni testirati.
Tako kot je, je kar v redu. 😉
Eni smo se cepili, drugi se boste pač testirali trikrat na teden. Čisto enostavno.
In, ko najdejo organi pregona kakega pacienta s ponarejenimi dokumenti o cepljenju, mu lepo podelijo eno močno, vzgojno, "težko" denarno kazen. Edino ta jezik razumejo vsi v naši prelepi deželici. 🙂
Normalno. Necepljeni imajo kontrolo vsak drug dan. Necepljeni pa se veselo sprehajajo in so potencialni prenašalci. Žal. Tako so hoteli in tako imamo zdej.
Vse ima svoj namen.
Se ne strinjam. Kdor se noče cepit, naj si tlači palčko v nos (meni že ne bo nobeden posegal v telo🤣). Edino pravilno. Ne vidim razloga, da bi se testirali tudi cepljeni. Itak, če so vsi v familiji cenjeni se nimaš kaj bati. O kaki solidarnosti pa itak ni za izgubljati besede, ko je govora o anticepilcih. 😉 Oni so prvi, ki se obna#ajo egoistično.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
U, mi mazdaši smo na četrtem mestu. Sem pa z rdečo barvo mazde na zadnjem mestu med psihopati.💪
Povezava za deljenje
Deli na druge strani