Kaj to je wifi?😄...ne resno...kdo pa to še z telefonom uporablja?
Pa še ena zadeva je.
Doma imam na routerju Cloudflare dns-e. Tako da ISP ne more prekupčevati z mojo zgodovino. To pa Telekom/A1 lahko, če sem na podatkih. Za to z domačim WiFijem jim malo statiatiko kazim.
Moj Ford je danes prestal drugega tehničnega z odliko. Mojster si je malo glasbo ojačal in se ni mogel prečuditi B&O sistemu. Pravi da proti Bose/JBL je to rang višje in ne more verjeti da ga ima Ford. Povedal mi je tudi, da je prvi Focus s head display-em, ki ga je videl.
Po statistiki tehničnega je Focus naredil v dveh letih 37.400km. Torej 18.700 na leto.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Mislim, da moreš sam sebe z lopato, ker se ponavljaš. 😉
Povezava za deljenje
Deli na druge strani