Skoči na vsebino

V kopalnici je Armal ca. 25 let star. Teče kot urca.

 

V kuhinji je Grohe, tudi ene 5 let dela.

 

Na umivalniku pa je Unitas. Baterija spustla, pipa cankala. Je prišel mojster in bil fasciniran, vse žive baterije imel, le te ne. In smo bili brez pipe 10 dni, da je prišla nova baterija. Ne dam se, če je garancija.

Zaključek zgodbe, žal ima Unitas kitajsko baterijo in ni keramična.

 

Tudi v službi vidim, da ročka pada občasno. Pa je to na 3 leta stari stavbi. Torej slaba baterija => Hansgrohe.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je samSimon napisal:

Jst ti predlagam, da pokneš akrapoviča gor na Škodo in dokažeš kako klen slovencelj si, s tem boš utišal spletne trole.

Žal nima Akrapovič niti enega izdelka za Škodo.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je skritikrt napisal:

ne boš jokal-saj ti piše "Najvišja stopnja revščine"(obdobje po krizi)....

Janša

Bratušek

Cerar

Bi človek mislil,da znaš brati...,pa očitno res vidiš samo tisto,kar hočeš...

V tabeli je pa označil najvišjo stopnjo revščine pod Bratuškovo. To ga mora dober pisec "prompt"-a opomnit. AI pač dela napake.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano (urejeno)
pred 4 minutami je skritikrt napisal:

Za bratuškovo pa sem že napisal-nič nas ni rešila...zapufala nas je z najdražjimi krediti na trgu,

Kdo je kredite v koroni jemal za bolane dodatke zdravnikom? 🤔

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kdo pa je rekel, da treba biti 100% zaveden.

 

Najboljši jogi je s konjskimi dlakami, švedski Hästens. Samo pač za tisto ni denarja.

 

Ti si pač kot anekdota, ki sem jo slišal 1x v Bauhausu.

Se menita 2 pred mano. Kaj kupuješ Armal, vzami Grohe. Nemška kvaliteta. Armal ni več to kaj je bil.

In par dni zatem, grem mimo pip in obrnem par škatl. Par Grohe modelov je blo v Sloveniji narejeni.

 

In tako smo počasi Armal spravli na manjše marže in propad. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jaz želim žepkasto vzmetenje in ne želim 30cm ali bolj debelega jogija.

Tudi cone, so za mene nateg. Ne mi rečt, da na conah spi isto človek 190 in 160, prodaja pa se vsem isti jogi.

 

Meni so top v razmerju cena in kvaliteta.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano (urejeno)

Čisto mi je vseeno kdo vodi to državo, dokler je iz moje stranke. Tak se to bere.

 

Haha. Totalni paradox. Bravo.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Takole bo izgledala po novem vsakodnevna  pot iz Kopra do Ljubljane. 

Screenshot_20260506_074700_edit_64515461685076.jpg

 

Samo roštilj pa je nek sodobn, kr v luftu je. 🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano (urejeno)
pred 9 urami je Slivka napisal:

 

 

 

 

 

Bemtiš, tole pa počasi postaja srhljivo...

 

Danes so bile v šoli govorilne ure. In ker imamo "nadpovprečno število" šolarjev, sva se z ženo odpeljala skupaj. Ker sem vozil, je bil moj mobitel povezan preko bluetootha. In se z ženo med vožnjo pogovarjava, da bi morali naše vodno zajetje, kamor zbiramo kapnico (mi smo Mestna občina Nova Gorica in nimamo vodovoda) očistiti in na novo zatesniti.

 

Po govorilnih pridem domov, prižgem računalnik in glej, prva reklama... 

 

Poglejte predzadnjo vrstico...

 

zajeta slika.jpg

Kako, da mi ... ... ... pa ne vem koliko časa že ni dal reklame za kaj takega, zdaj pa tri ure po tistem, ko sem se z ženo pogovarjal o tem? 

 

Tole počasi postaja že prav srhljivo...

Onemogoči izvajanje aplikacije Google v ozadju.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 11 urami je Boss napisal:

Točno tako, med drugo in tretjo sliko skoraj ni razlike. Dejstvo je da razen supermana ostali pač ne vidimo skozi visoko vozilo pred nami. 

Jaz sem kontra pravil.

Ne kaj je pred avtom, ampak kaj je pri avtu.

 

Torej naj si da @Slivka 50cm pred sabo gajbo piva in ponovi slike. Na zadnji sliki je 100% ne bo.

Tudi nikjer ni vkalkuliral koliko skrije višina motornega pokrova.

pred 10 urami je Mraušk Mčk napisal:

Glejte kljukci, mešate hruške s kolerabo.

Mislim, da si ti vse zamešal.

 

Nam je vseeno ali so so prazniki cerkveni, državni ali muslimanski.

Pogovarjali smo se o številu dela prostih dni in ne o vzroku praznika!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

Komot, pa uno Marijino vnebovzetje tud lahko ukinejo, če si upajo.

 

Ko je Janšari zadnjič ukinil 2. januar kot dela prosti dan, sem tistih nekaj let obvezno jemal dopust al pa ure za 2. januar in bil frej. Ne bo en manipulativni lažnivi koruptivni kaplar men odrejal kdaj bom frej in kdaj ne. In če bo govno tole ponovil bom pač počenjal isto - ni panike.

Tu pa si ga krepko mimo vsekal.

 

Ker ne glede na kaj, dopusta/ur si imel isto. Torej si sxtem izgubil en dan oz. ne glede na kaj si delal en dan več v letu.

 

Za @Alex, poglej si koliko dela prostih dni imajo avstrijci.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 10 minutami je Alex napisal:

Tako delajo povsod po Evropi. A ni vseeno, kdo opravi delo, če le to plača zavarovalnica. Golobček vas je nateg-nil, ko je kao ukinil obvezno dodatno zdravstveno zavarovanje in uvedel namesto tega obvezno.😅 In sprožil vojno z zdravniki. Sedaj ni nobene kontrole, kam denar v bistvu gre iz te skupine malhe. Vrste so še večje, javno zdravstvo tone vse nižje. To so te leve manipulacije, ki z realnostjo nimajo blage veze.

Kaj dela kdo od tvojih v zavarovalnici?

 

Zavarovalnica ni nikoli bila in ne bo neprofitna organizacija.

Če ne bi ukinli dodatnega preko zavarovalnic, bi bila premija še višja.

Za to obstajajo aktuarji v zavarovalnici, ki računajo in ko je premalo dobička, se premija dvigne.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 8 urami je Alex napisal:

A doktorji kradejo

Kaj bi ti rekel takemu, ki dopoldan dela triažo v bolnici in naroča lažje paciente k sebi na pravit, težke, ki se ne pokrijejo pa na bolnico?

 

Zvestoba primarnemu delodajalcu? Pomaga ljudem? Dela po vesti?

 

Če bi bral ZDR, noben zaposlen, brez predhodnega dogovora, ne sme opravljati isto delo, pri drugem delodajalcu. Meni 100% firma ne bi pustila delati popldne za konkurenco 😉

 

Pa seveda poznam tudi vrhunske zdravnike. Ampak tak pogosto ne mučka, ker se mu gre za paciente.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Prišel sem do zaključka, da imajo golobi radi lepe avte in se malo važijo na njih. 

Pol je Focus maneken.

 

V Franciji se je golob vsrau na drevi nad avtom. Priletela je juha po robu strehe, nad vrati. Ker so bila vrata odprta, je letelo po vratih znotraj, po sedežu ob otroškem stolčku, po stolčku in po zadnji strani sovoznikovega sedeža.

 

Menda sva z ženo 15min pucala. Hvala bogu, da je večinoma šlo po ledru.

 

Presneti francozi, še golobi so arogantni.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano (urejeno)
pred 18 urami je Alex napisal:

Če ne razumeš, pač ne. Ali je enako, če sediš skoraj na tleh, kot v 6-ki, ali si malo bolj dvignjen? Ali še bolje. Probaj se uleči na tla na asfalt in glej naprej. Nato se usedli na havbo avta in naredi isto. Kdaj boš videl dlje?

Ja. Samo je pokrov motorja tudi dvignjen.

In se višina sedeža izenači z višino motornega pokrova.

Na to pa zaradi višine ne vidiš nižjih stvari, ki bi jih videl, preko nižjega pokrova.

 

pred 19 urami je Jest napisal:

Trenutno imam nadomestno Mazda 2 (Yarisa) in je preglednost precej slabša kot z mojim… Sedim skoraj na tleh ;) …. Stebrička pri prvi šipi sta tako smotano postavljena, da se desno zelo slabo vidi…

Res je. eni avti imajo izredno moteče postavljen A stebriček. To ni isto kot višina motornega pokrova. Ta lahko ovira pri višjih ali nižjih avtih.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

boljši pregled nad cesto?

Puma nadomestna, ni pravi SUV ni, pa je dosti manj pregledna naprej.

 

Tako da to ne bo držalo.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 52 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

Z orodjem iz avta? A to s kompletom za popravilo pnevmatik, ker v zdajšnjih avtih ne obstaja nič od orodja.

 

Slivka, niso vsi tako handy kot ti, ki ti je lopata vseskozi v uporabi. Če ne za delo pa za grožnje. 

Ne vem ni. Pozimi, ko sem dopustoval na Rogli, sem mel vedno Fiskars lopato "tamalo" v kuferaumu. Ko imaš 4 dni avto na snegu ni lepo ven prit, sploh če kak dan sneži.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano (urejeno)
pred 10 urami je Slivka napisal:

Je pa zanimivo, da je državna blagajna bolj prazna po zaključku vladanja levih vlad kot pa po zaključku vladanja desnih vlad... Včasih celo do te mere, da celo levi predsedniki vlad (Pahor) priznajo to...

Desni so vzeli na miljone kreditov.

A si pozabil?

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.