Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano

Čeprav Shell je ista čaka.

 

Je žlahtnik šel tankat premium dizel. Ker je tista tedenskega akcija.

In potem ni znižan, pa mu pravi, ta teden izjemoma odpade, smo na pumpe list nalepli.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Tako se to dela pri naših sosedih. Lahko prepišeš nezakonito pridobljeno premoženje na kogar koli, vedno ti bodo vse zaplenili. Pa primerjajte to z našimi.😉

https://obalaplus.si/kriminalcu-v-trstu-oduzeli-vilo-z-bazenom-mercedese-in-11-rolexov/

 

Tam te tudi ustavi karabinjer ma hitri cesti z brzostrelko uperjeno.

 

Sma bla kr trda....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Alex napisal:

Je pa zanimivo, da je recimo slovenska Fanta med najmanj sladkanimi v EU. Kar je pohvalno. Ok. Ni zdrava pijača a vsaj ni noter tona sladkorja.

IMG_20260313_101559.jpg

Po drugi strani pa ima "naša"Fanta precej manjši delež pomarančnega soka.🤔

 

IMG_20260313_101626.jpg

Pri Coca Coli razlike niso tako občutne, a so.😉

 

IMG_20260313_102254.jpg

 

Pohvalno, da ima slovenska Fanta sladila. Bravo.

Boljše sladkor kot sladila.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cene v trgovinah pri nas in čez mejo ...
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je MPero napisal:

Pri pivu, pa tudi če bi hoteli enakega naredit v različnih polnilnicah, je to težko, ker že voda, no, ni ista

Huh. Čas teče naprej.

Včasih je Laško iz Splita bilo bolj grenko.

 

Zdaj Heineken v Laškem demineralizira vso vodo in daje po potrebi Laško/Union/Heineken minerale iz pakla.

Sploh ni narod opazil, da se v Ljubljani ne vari nič več.

 

Podobno dela Diageo v bližini Glasgowa z ginom. Demineralizira vodo in doda minerale, ko da si v Londonu. Gre pa se med drugim za Tanqueray gin.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 5 minutami je Jest napisal:

v ZVEM dobim izvid ze medtem, ko mi še teče zdravilo v žilo… Po pošti pa ta izvid potem pride čez ene 14 dni ;) 

Samo tam ni fizično podpisan. S tem nisi moje teze ovrgel.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

V nastavitve na profilu si vpiši, da ga prosiš, da piše preverjena dejstva, da če kaj domneva ali sklepa, da to enoznačno označi nad odstavkom. Prav tako, če si že kaj izmisli, more tudi to označit.

 

Je takoj svet dosti lepši.

Ampak ja, za tako iskanje 100% google.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pametne/športne ure
Napisano
pred 7 urami je Boss napisal:

Sam resno, premer mojega zapestja je 70mm, tako da mi ni jasno, kako je lahko 51mm ura preko zapestja. Pa sej niste paličnjaki. :nevem:

 

20260310_062100.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pametne/športne ure
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je g.Wankel napisal:

 

Ja, to sem že bral na reviewih. In je sicer res. Ampak sej toliko razlike med tema modeloma spet ni?

Odvisno kaki "lakl" si.

Če razumeš kaj štajersko. Mogoče je tu sinonim hrust.

 

Meni je 47 genau, 51 pa širša kot zapestje.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

n ko se že omenja službena vozila: pri nas smo dobili novo Kio cee'd z litrskim trivaljnim ... ...

Kaj pa je tu narobe.

 

Ok, verjetno kot pri 1.0 Fordu. Kosilnica zvok in drugačna odzivnost...

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

Brez zamere, avti so dobri, problem je samo ta negativna aura, ki je okol BMW-jev pač najbolj izrazita. Nekateri lastniki se pa prav trudijo, da jo še dodatno nižajo.

Kolegu se je BMW od sile kvaril, ker je redno blinkerje dajal.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano (urejeno)
pred 12 urami je Z M A J napisal:

Pomoje je še vedno BOB najcenejši in pa dejansko sem zadovoljen z njim, pretekli petek se je prvič zgodilo karkoli neprijetnega :) 

Težava je s paketi izven EU in da MMS-je računa, niso v paketih.

 

Ok. Prenos lahko rešiš s Revolut eSIM, je ugodn. Jaz ga bom sprobal v kratkem in to zastojn s točkami zvestobe.

 

Pred 9€/mesec za srednji paket na A1, sem bil na HOT-u. Je podobno ugodn kot BOB.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.