Tako se to dela pri naših sosedih. Lahko prepišeš nezakonito pridobljeno premoženje na kogar koli, vedno ti bodo vse zaplenili. Pa primerjajte to z našimi.😉
V nastavitve na profilu si vpiši, da ga prosiš, da piše preverjena dejstva, da če kaj domneva ali sklepa, da to enoznačno označi nad odstavkom. Prav tako, če si že kaj izmisli, more tudi to označit.
Brez zamere, avti so dobri, problem je samo ta negativna aura, ki je okol BMW-jev pač najbolj izrazita. Nekateri lastniki se pa prav trudijo, da jo še dodatno nižajo.
Kolegu se je BMW od sile kvaril, ker je redno blinkerje dajal.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Čeprav Shell je ista čaka.
Je žlahtnik šel tankat premium dizel. Ker je tista tedenskega akcija.
In potem ni znižan, pa mu pravi, ta teden izjemoma odpade, smo na pumpe list nalepli.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani