Med vožnjo praktično ne nastavljam nobenih stvari, razen menjam občasno radijsko postajo, kar imam na volanu. Temperaturo imam stalno, klimo avtomatsko
Kaj pa gretje sedežev, volana.
Na nadomestni Pumi me ravno to moti. Ker hudiča nacilat na ekranu, je pa že podvig. Če pa pustim pri miru, pa bojo jajca trdo kuhana in so za k žegnu nest.
Conti se je pa hvalil, da so tako dobre, da razen v ekstremnem primeru, ni potrebe po športni gumi, ker PC7 pride izredno blizu. In tudi rang dimenzij, se je s CSC7 zmanjšal.
Če smo iskreni je CSC7 bolj športna guma kot PS4/5.
Ne glede na to, kolko Škode ne maram. Dosti boljša odločitev kot MG.
Bom izrekel bogoskrunstvo, ker vozim Forda. Celo boljša odločitev kot Explorer, ker je tak al tak preoblečen MQB, pa mislim, da celo s starejšo tehnologijo kot Elroq.
Se strinjam, za to samo premium, če drugega ni več. Torej ko bodo karavani drugje izumrli.
Ali pa ko bom imel dovolj viška denarja, da bom kupil premium, ne samo zaradi 10% več kvalitete ampak s tistim, kar drugi nimajo, torej polno opremljenega.
Pa pač Audi-ja, ker VAG koncerna ne prenesem (dovolj sem trpel z njim) in če bi ga že trpel, naj bo vsaj premium trpljenje.
Ima 19.100 prevoženih kilometrov, pa že menjana vodna črpalka...
Avto je star 10 let. Servise se dela tudi na leto in ne samo na kilometre.
Tam nekje okoli 5-7 let je 100% imel planirano menjavo zobatega jermena. Ker imajo večinoma avti z zobatim jermenom plastično vodno pumpo, se le ta menja hkrati.
Men je pa vseen smešno, ker, ko se pogovarjamo o top specs Superbu, ki je načeloma vrh ponudbe znamke, je cena 54k€ nezaslišana in nenormalno visoka. Potem imamo pa tukaj Mazdin SUV, kjer se vse šele začne pri 66k€, top spec pa je verjetno tam nekje pri slabih 75k€ je pa vse normalno.
Osebno mislim, da bi vsaj 10k€ morala bit ta Mazda cenejša, ker trenutno to ni ravno ugoden nakup sploh ob dejstvu, da nekoč so Mazde bile res price/performance/quality ene izmed najboljših izbir na trgu.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano (urejeno)
Kaj pa gretje sedežev, volana.
Na nadomestni Pumi me ravno to moti. Ker hudiča nacilat na ekranu, je pa že podvig. Če pa pustim pri miru, pa bojo jajca trdo kuhana in so za k žegnu nest.
Popravljeno od godlikePovezava za deljenje
Deli na druge strani