Dragi Aleš ročno izdelana gitara in plastika na Avtu to ti je kot noč in dan !! Dajmo nehat ker nima smisla zbrište to mojo objavo in se zezajte naprej ali brez mene !!!
SREČNO
Tukaj je poanta zgodbe in ne Gibson = Mazda.
Če ne razumeš poante, ti ne moremo pomagat.
Če te prav razumem, je pokanje sklopke na i20n tudi sprejemljivo, ker je nišno športno vozilo in ne avto za vsak dan.
Jaz imam svoja avta. Lahko ti povem, da na vseh i20n sklopka poka. Odgovor isti kot pri tebi. Ni rešitve Hyundai-ja in Hyundai Slovenija, v garanciji ne smemo drugih posegov delat.
So pa veselo vsekali 1h pregleda uvozniku na račun in meni dali kopijo naloga.
Pač živiš s tem, če te preveč moti greš naprej.
Hvala za tvoje obvestilo, mogoče bo komu prav prišlo. Drugače pa gre življenje naprej.
Ma ne vem. Ni blo levi desni. Bil je kaos, žaljenje, ni se poslušalo drug drugega, nivo komunikacije je padal z trajanjem mandata (tukaj z vsako stranjo).
Mazde niso svete. Njegov odziv je bil tudi zelo žaljiv ampak ja, noben ga ni poslušal in so se prepričevali keri ima prav.....
Mislim da bi se lahko razpisal, ... ker nisem bil jaz v konfliktu, ne bom.
V 4.5 letih Forda, mi je samo 1x iz kamiona pobral.
Pa težave imam če sem pri Tepanju smer MB na desni špuri, pol pobere izvoznega za črpalko. Ostalo dela super. Celo če imam tempomat imam tega ki poleg radarja upošteva omejitve.
Ne recem da so slabo narejene plastike, ampak ne bi tezil vsakemu ki ima 2min casa da me poslusa.
Bi me sigurno zmotilo prvic k bi opazu, ne bi se pa prevec sekirov, in bi verjetno kr hitr pozabu. Avto je vseen zato da se vozim z njim, ne da ga gledam na parkplacu.
Za tale volan pa povsod berem da se hitr oguli, ampak pri meni je pa po 130kkm se kt nov.
O ja. Živčni zlom, ko je na Alfi ob luknah amaturka škrtnila. Tudi v ovinkih so se odlomljeni kosi vozli.
To smo amaturko ven vlačli, da smo jih polovili. No to je bil en izmed razlogov tudi da je šla. Seveda s problematično enoto na odmični in povečanjem števila v družini.
3.) Ne vem, če je glih pretiravanje, ker jaz osebno, ko mi pade domet pod 200km pozimi pa pod 300km zavijem na pumpo, da imam vedno dovolj goriva in da to opravim bolj mimogrede kot pa v stilu "zdaj pa moram tankat" Ja nelagoden je občutek, da si z EV-jem, kot da si z ICE ves čas skoraj ali na rezervi. Sploh, ko nekaj ne gre tako kot si si zamislil.
Ujeeej. Ti bi z mojo raketo tankal po 7 litrov 😆
Na lučki tankam in prevozim ca. 400km z enim tankom.
Koliko minut (bo)ste pa danes stali na bencinski črpalki, ker se jutri bencin podraži? Sem se ob 12:30 peljal mimo dveh, je bilo že vse zabasano ... kaj šele bo. Domači Smart pol leta shaja s temi sekundami za vtikanje in odklapljanje ročke ... 😃 Pa je igračka od EVja, z eno najmanjših baterij na trgu ...
Saj štrom gre tudi počasi proti temu.
Da bo cena nihala na urni bazi. Se bojo EV-ji počasi polnili kot novoletne lučke na timer.
Če ti zafrkavaš na takem nivoju, pač vrnem.
Jaz moje avte priklopim na ročko 1-2x na mesec. Za max. 3 minute.
Naj vam postrežem z analogijo, ki jo boste znali razumeti - koliko od vas pogosto ostane s praznim telefonom? No, približno tako je z EV. Tako, kot "samodejno" in brez razmišljanja date napolnit telefon, ko vidite za vas manj zadovoljivo cifro, tako boste polnili tudi električni avto. Za ene bo to vsak dan, za druge tri dni, za tretje enkrat tedensko ... Pa še postopek je skorajda docela enak - vtakneš (sicer nekoliko debelejši) kabel in voila, elektrončki šibajo. Iztakneš kabel, pelješ.
Groza. Nekje med 3-4 leta je baterija fuč. Najhuje je, ko kaže 15% ga obremeniš in pade na 2% pol pa crkne počasi.
Avtu ne izginja čudežno tank po 5-ih letih.
Imam vklopljeno negovanje baterije. 1x na mesec delam 100% za umerjanje. Tudi če vem, da ga bom res rabil dlje časa, ga butnem na 100%. Cel kup dodatnega razmišljanja.
Sem mnenja, da so EV vseeno dosti boljši kot telefoni, če so tako slabi sem v zmoti in me kr zmrazi.
pred 1 minuto je Jest napisal:
Ko je ze omenjena Tesla... Ravno ta vodi pri tem, da za to skrb poskrbi racunalnik in ti napise, kdaj in kam moras iti, da se bos lahko se naprej peljal ... Res pa je, da to deluje vec ali manj le v "razvitem svetu" ... torej bolj kot gres na jug, slabse je... ni pa nemogoce ... Pri navadnem avtu pa sicer pove, cez koliko km priblizno bo rezervoar prazen, nic pa ne pove, kam moras it napolnit in priblizno koliko casa bos moral polnit, da bos dosegel clij ...
Moj mi napiše, da je na lučki in če želim navigacijo usmerit na najbližjo pumpo. 😎
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano (urejeno)
Perkins?
Jaz kupujem Massey Ferguson dele.
Imaš prav. Massey Ferguson licenca. Fergusoni pa so imeli Perkinsove motorje.
Včasih je kar izziv, Fergusonove dele spasat na JUS.
Popravljeno od godlikePovezava za deljenje
Deli na druge strani