-
Sporočil
30.545 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
186
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Z M A J
-
Smo mu pripravili praznovanje. Kako je vitalen in poskočen, bolj kot večina od nas, pa nimamo niti polovice starosti.
-
Temu možakarju gremo pa ju3 voščit za STOTICO, med drugim sem bil z njim pred 30-imi leti, prvič na Triglav, ko mi je dedek obljubil, pa potem preminul, s Francljem sta bila pa odlična prijatelja. Nenavadna ljubezen: stoletni Franc spet v 'svoji tridsatčetverki' | 24ur.com WWW.24UR.COM S poskočnim korakom in širokim nasmehom Franc Primožič, ki bo jutri napolnil častitljivih 100 let, premaguje stopnice Parka vojaške...
-
Hči se totalno veselila tega koncerta, no zdaj pa odpade, razlog pa ... Osumljenec priznal načrtovanje napada na Dunaju, našli tudi navodila za izdelavo bomb | 24ur.com WWW.24UR.COM 19-letnik, ki so ga v sredo aretirali v Avstriji, je priznal, da je načrtoval napad na koncertu pevke Taylor Swift na Dunaju. Med hišno preiskavo...
-
Klimako d.o.o.
-
-
Jurćku odpisali dolg na FURS. Meni ga zelo verjetno ne bi!!!
-
Rokometaš Domen Novak in kolesar Domen Novak WWW.RTVSLO.SI
-
HVALIM odbojkarje in rokometaše na olimpijadi.
-
Tako je nastal legendarni Yugo | Moskisvet.com WWW.MOSKISVET.COM Davnega leta 1980 je bil predstavljen Yugo, prvi pravi izdelek nekdanje države, pri izdelavi katerega je sodelovalo kar 210 kooperantov.
-
Tale barva mi izgleda obupno. Morda je v živo kaj lepša, ampak tole je ..... https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19880956&display=Mazda Mazda3
-
Se mi zdi precej visoka cena za ta avtomobilček IN skromno motorizacijo. Kakšno je vaše mnenje? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19843656&display=Mazda MX-5
-
https://www.youtube.com/watch?v=IL_fMZjGGpA
-
Včeraj gledal v Leclercu televizije, ogromna izbira, cene zelo ugodne, preveri tudi pri njih!
-
SKRAJNI ČAS; SD s pobudo glede romske problematike: Ni več prostora za mehke ukrepe | 24ur.com WWW.24UR.COM Poslanska skupina Socialnih demokratov je na vlado naslovila pobudo v zvezi z neustreznim upravljanjem romske problematike. Pravijo, da je...
-
Dobro jutro! Me zanima kje kupujete KRANJSKE KLOBASE, v smislu v kateri trgovini imajo dobre? Hofer ali Lidl se mi zdi je imel pred leti dobre, zdaj pa ne vem kakšno je stanje.
-
3:0 proti Srbiji v ODBOJKI!
-
-
Bil pri zobarci in se ne bi glih hvalil, no so pa vsaj zobje še vsi na svojem mestu, pri 46, hehe
-
Rokomet so zdajle naši proti Hrvatom reees piškavo začeli.
-
Booster je energijska pijača iz Nemčije, iz trgovske verige Netto. Sem postal odvisen od nje, ko sem 2 leti živel gor. Jeba se odvaditi tega hudiča, hehe