Skoči na vsebino

Mazda 6 2.5i Gta 2008


Drejc112

Priporočeno sporočilo

Lp! Sem nanovo reg. sam da dobim se kaksno mnenje o teh avtomobilih , motorjih v njem itd.. Trenutno vozim 2.2 ictdi civic, ampak je voznja trda, slaba zvocna izolacija, slaba muzika .. Ogledal ssem si tale oglas : http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6399324&show=1 . Kdo pozna mogce?

Hvala za sodelovanje ze vnaprej. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp! Sem nanovo reg. sam da dobim se kaksno mnenje o teh avtomobilih , motorjih v njem itd.. Trenutno vozim 2.2 ictdi civic, ampak je voznja trda, slaba zvocna izolacija, slaba muzika .. Ogledal ssem si tale oglas : http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6399324&show=1 . Kdo pozna mogce?

Hvala za sodelovanje ze vnaprej. :)

 

popolnoma enako prodaja Hazard - mali oglasi, z lep?imi feltnami, ti vsaj ne bo treba razglabljati o prevrtenih kilometrih itd....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto sem videl , lepa je. :)) . Ampak jst bi mojga dal notr in vzel mazdo, drugace pac nemorem ..

 

kr zrihti dec...dobr bos naredu...tole ti je avto 1a...ozvocenje,izgled...ma ej top! pa uzem jo hitr drugace jo bom jst! :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.