Skoči na vsebino

"lateral link arm"?


Priporočeno sporočilo

No, kar ze naslov pove kaj iscem in sicer sploh ne poznam slovenskega izraza. Problem pa je ker je ta lateral link na voznikovi strani zadaj treba zamenjat, je ze zlo slab navoj in je zlo tesko nastavit optiko. Zaj jaz lahko to brez problema narocim preko ebay, zanima pa me ali je treba menjat oba (levi in desni)? Ali je dovolj samo ta ki ima problem? Se komu sanja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil odgovor na tujem mazda forumu in sicer, to so kao neki dodatni stabilizatorji pri katerih se tud optika nastavlja in so samo na zadnjem delu podvozja. Bolje pa je v vsakem primeru zamenjati v paru da je mir. Tak da zadevo sem naro?il preko ebay, upam samo da bo res pasalo gor kot mora :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.