Skoči na vsebino

Distan?niki na 6


HLADNI

Priporočeno sporočilo

jaz imam distan?nike spredaj in zadaj 15 mm na vsaki strani pa ni blema - nimam pa spu??enega avta - pa mislim, da ne bi bilo blema, je dovolj prostora! :vesel:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima kak bi oz. bo zgledalo ?e 6 namestim spredaj 1cm distan?nike in zadaj 1.5cm, avto je spu??en, bo kaj ?obalo? Bom moral raz?iriti blatnike? Ali zadeva kaj vpliva na optiko podvozja?

Na optiko nebi smelo ni? uplivat.....,odspredi distan?niki ponavadi ne ?kodijo ni? ker je ?e po defaultu ?ir?i blatnik.....odzadi pa lahko sam preveri?....in sicer da polo?i? na gumo recimo ravnio, pa vidi? kolk lufta ma? ?e na blatniku....

 

 

Provej pa poro?aj pol....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma poceni...jaz sem izbiral med dvema varjantama (za 21 in za 28 k sit za eno os) in izbraj dra?jo - mi je bolj ?mekano delovala...

Mimogrede - kupil sem jih pri Skorn?ku v Velenju!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.