Skoči na vsebino

Miatarji - Razno


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

  • 5 tednov kasneje...

Ja isto, dobi se tud prozorn pokrov?ek in ne ta zatemnjen kot je original, tisto ?e izbolj?a svetlobo. Dobi se ga pa iz starega Mitsubishi Lancerja se mi zdi, verjetn bi se na servisu tud dal naro?it.

 

Ledice so pa te: http://www.ebay.co.uk/itm/271126083367?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Vzame? staro ?arnico ven in vstavi? to notr, uporab? pa ta priklju?ek k je na sredini s ?pi?kami. Jst sem ?e skraj?al kable in zalotal skup ker s konektorjem pride predolgo pa se ne da stla?it vsega notr. Je pa ?e dvostranski trak na ledicah tko da sam zalima? pol notr. :) Pa ?e greje se ne ve? tok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest se trenutno furam brez pokrov?ka, ker mi tudi pri normalni ?arnici vsaj nekaj sveti - z original pokrov?kom je res katastrofa - pretemno.

 

Mogo?e ve? iz katerega starega lancerja? :)

 

Update: 2001-2007 Lancer Wagon ?t. #MR951527 - bo treba na Mitsubishi servis vpra?at ?e majo in koliko ? :)

Popravljeno od Metachlone
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bi tud vzel ?e se da. LED pa ?e vseen priporo?am, se dobi tud kako bolj ?voh od tega mojga panela, recimo to: http://www.ebay.co.uk/itm/2-x-31mm-4-SMD-5050-LED-Car-Interior-Festoon-Dome-Light-Bulbs-Lamp-White-NEW/271614694539 (nism zihr da je 31mm prava dol?ina, treba preverit)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobu mail iz servisa. Cena je 4,39 EUR z ddv. Dobava je cca 20dni od naro?ila.

 

Bi ?e kdo imel? Glede na to da so iz LJ bi ?el kar iskat, da ni po?tnine. Tole je ok cena za ve? svetlobe v avtu :)

 

LEDice pa v primeru da bo ?e vedno vse temno :)

 

A ti lahko posredujejo katalo?ko ?tevilko? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Nej omenim, ?e koga zanima da ima I.L. Motorsport bo?i?ne popuste, in sicer do vrednosti 500?=10%, nad 500?=15%...po?tnina je izvzeta, v primeru da so normalni deli do 30kg, je mislim da 17?, ?e so pa bolj ?toraste stvari, gre pa stvar na paleto ki stane okoli 200?...majo pa cene za 2/3 ceneje kot pri na?ih. Se pravi s po?tnino ?e vedno ceneje pride? skozi :D

Men se je spla?al zdele:)

 

Aja, pa sprva je akcija veljala samo do 7.12.2014, zdej so jo pa podalj?ali do 24.12.2014...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Ok v?eraj sem montiral Yatourja in sem opazil, da je pod volanom en konektor odklopljen. Sicer je pritrjen na druge kable, torej je verjetno ?e "v originalu" tako, ampak me zanima ?e kdo ve za kaj se uporablja? Mogo?e za tempomat ali kaj takega? 

 

img20150203134517.jpg

 

img20150203134526.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo mogo?e s tem pritrjen hardtop? To kar je original, da se da na hitro odklopit mi slabo dr?i (kljub nastavljanju) kar pomeni, da povsod ?kripa in ropota kadar ni ravna cesta (kar vemo da v SLO je kar pogosto :))

 

Ima kdo? Si je mogo?e kdo sam naredil? Na hitro sem na?el samo v USA in nekaj iz UK, vendar moram pogledat ?e ebay.

 

?e bo ?as bom sam izmeril in dal izrezat - ampak vseeno preverim ?e je kdo ?e to delal.

 

LPB

 

p814805377-4.jpg

p1050881602-4.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok v?eraj sem montiral Yatourja in sem opazil, da je pod volanom en konektor odklopljen. Sicer je pritrjen na druge kable, torej je verjetno ?e "v originalu" tako, ampak me zanima ?e kdo ve za kaj se uporablja? Mogo?e za tempomat ali kaj takega? 

 

?e prav vidim je tole OBD2 konektor, slu?i pa branju motornih parametrov, napak, s pravim (ponavadi originalnim) testerjem pa se da ?e kaj spreminjati. Smo imeli group buy za en poceni reader, v temi sem spisal ve?ino pomembnih podatkov tako da lahko tudi sam naro?i?:

http://www.mazda-si.net/topic/9662-group-buy-2/

 

 

Ima kdo mogo?e s tem pritrjen hardtop? To kar je original, da se da na hitro odklopit mi slabo dr?i (kljub nastavljanju) kar pomeni, da povsod ?kripa in ropota kadar ni ravna cesta (kar vemo da v SLO je kar pogosto :))

 

Ima kdo? Si je mogo?e kdo sam naredil? Na hitro sem na?el samo v USA in nekaj iz UK, vendar moram pogledat ?e ebay.

 

?e bo ?as bom sam izmeril in dal izrezat - ampak vseeno preverim ?e je kdo ?e to delal.

 

?kripanje bo pomoje ostalo. Avtomobili se vedno delno zvijajo, roadsterji toliko bolj. Zato z vsako generacijo poudarjajo kako bolj toga je ?koljka. Vsaj kolikor sem se fural z hardtopom pri prijatelju je to pa? del tega avtomobila, ?eprav mogo?e zveni grozno. Pravzaprav se to ?kripanje opazi celo pri bistveno bolj togih avtomobilih (Clio RS) pozimi, ko so gume na kakem pritlja?niku rahlo zmrznjene in pri zavijanju ?ez kak kucelj sli?im ?kripanje. Tole na slikah pa deluje ?isto solidna zadeva vkolikor se vedno vozi? s hardtopom. Ravno ful prednosti ne vidim. ?kripanje pa kot sem napisal ne bo prenehalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.