Skoči na vsebino

Te?ave pri v?igu


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Imam Mazdo2 letnik 2004, diesel in se mi ob v?igu pojavlja te?ava, da mi avto nikakor ne v?ge. Ne vedno, je pa pozimi kar pogosto. Recimo danes zjutraj je bilo -2 stopinji in avto 8 min ni v?gal. Velikokrat se mi tudi lu?ka za gretje sve?k ne pri?e, vendar kljub temu po?akam od pol minute do minuto preden se avto za?tarta. Tudi ko se lu?ka ne pri?ge avto v?ge, v?asih pa ne.

Zamenjali smo tudi sve?ke, tako da te niso problem. Ima kdo podoben problem oz pozna re?itev.

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav ste menjali grelne sve?ke bi js na tvojem mestu probu ?e ?e dejansko delujejo s tokovnimi kle??ami kolko toka gre ?ez.(lahko je pokvarjen rele,pregorjena varovalka .......)

 

Pa ?e neki, pri 1.4 D je biu tudi pogost faler da je vleklo fou? zrak v cevke goriva in so bli notr balon?ki zraka,seveda diesel ?e ma zrak notr ne v?ge oz. v?ge kadar se izzra?i po dolgem vergljanju. Na vrhu motorja bo? vidu nekaj prozornih cevk in majhno pumpico na levi, kadar no?e v?gat poglej ?e so balon?i zraka v njih oz. nakajkrat popumpaj nafto in bi moglo kresnt .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav ste menjali grelne sve?ke bi js na tvojem mestu probu ?e ?e dejansko delujejo s tokovnimi kle??ami kolko toka gre ?ez.(lahko je pokvarjen rele,pregorjena varovalka .......)

 

Pa ?e neki, pri 1.4 D je biu tudi pogost faler da je vleklo fou? zrak v cevke goriva in so bli notr balon?ki zraka,seveda diesel ?e ma zrak notr ne v?ge oz. v?ge kadar se izzra?i po dolgem vergljanju. Na vrhu motorja bo? vidu nekaj prozornih cevk in majhno pumpico na levi, kadar no?e v?gat poglej ?e so balon?i zraka v njih oz. nakajkrat popumpaj nafto in bi moglo kresnt .

 

Jaz eventuelno sumim, da bi bil lahko rele, samo koliko so mi rekli, so zmerli pa ni bilo nobenih te?av.

 

Kar se pa ti?e da bi lahko zrak vleklov cevke za gorivo, bi pa se to moralo pojavljati tudi v toplej?ih mesecih ne samo pozimi?

 

Ve kdo kje bi tale rele za v?ig bil? Ker sem gledal v ?katli za releje pa ni posebej ozna?eno za sve?ke. Mogo?e je kje drugje kaj skrito. Tudi v navodilih ni? ne pi?e posebnega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.