Skoči na vsebino

Navigacija Mazda6 l. 2008


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Imam mazdo 6 letnik 2009 GT Navi. Zanima kje bi se dalo dobit zemljevid SLO (oziroma celotna V Evropa), ker sem dobil z nakupom vozila samo karte Z Evrope? Verjetno kdo od vas foruma?ev to ve in uporablja, meni pa trenutno navigacija ne koristi ?e ne pokriva SLO.

 

LP, Toma?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

Imam mazdo 6 letnik 2009 GT Navi. Zanima kje bi se dalo dobit zemljevid SLO (oziroma celotna V Evropa), ker sem dobil z nakupom vozila samo karte Z Evrope? Verjetno kdo od vas foruma?ev to ve in uporablja, meni pa trenutno navigacija ne koristi ?e ne pokriva SLO.

 

LP, Toma?

 

Dobrodo?el na forumu...

P?ljimi sliko oziroma model navigacije, pa ti bom proval najt...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zdravo,

v Italji sem kupil Mazdo6 in na navigaciji nimam nalo?ene slovenije.

Zanima me ?e je mo?no kje dobiti zemljevide za slovenijo da bi ta stvar funkcionirala ?e tukaj pri nas.

Pa ?e ena stvar. Bloototh ne prepozna telefona , pa me zanima postopek kako se ta stvar na?tima da lahko uporablja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

v Italji sem kupil Mazdo6 in na navigaciji nimam nalo?ene slovenije.

Zanima me ?e je mo?no kje dobiti zemljevide za slovenijo da bi ta stvar funkcionirala ?e tukaj pri nas.

Pa ?e ena stvar. Bloototh ne prepozna telefona , pa me zanima postopek kako se ta stvar na?tima da lahko uporablja?

 

 

Za parjenje preko bluetooth gre samo preko glasovnih ukazov... Sem ti poslal ZS in ce si kje iz okolice LJ ali KR, se lahko dobiva na kavici ali pijaci ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.