Skoči na vsebino

Mazda 323f gti


zmay

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Nujno bi rabil ?imbolj podroben opis Mazde 323f gti letnik 94 ,kolko konjev ima,poraba,....

 

in lastne izku?nje tistih, ki si ta avto lastijo.Se ga spla?a kupit?

 

 

Jutri gre kolega po njega in bi potreboval ?imprej kak?ne odgovore.

 

Hvala :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot prvo, je lastnikom drugih znamk kot je Mazda prepovedan dostop na forum, ?e posebej ne maramo lastnikov Oplov! :))))

 

NO ni glih tko, zdej ne vem ker model mazde je mi?ljen, ker 1994 je glih leto, ko se je menju model?!

 

Jz mam 323 F 1.8i 16 v GT (131 KM) - BG model, in zdej ne vem al je to mi?ljeno, ker to je l. 1993 in je bla v stari generaciji F-ov najmo?nej?a, mo?nej?a v teh letih je bla samo ?e 323 HB GTR Turbo 4WD (185 KM).

 

Pol pa je sledil model BA, od l. 1994, z najmo?nej?im motorjem 2.0 V6 GT in s 145 konj?ki, zdej pa ne vem kera je mi?ljena. Lastnikov tega modela in motorja pa je tut enih par tle na forumu!

 

Kalibra pa je zame precej lep avto, tko da ?koda da ga niso nardil pri Mazdi! :))))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej tole glede te prepovedi je biv hec!!! Tle na forumu ti bo vsak z veseljem kej povedu o svojem avtu, ?e bo le vedu, tko da nismo total idioti! :))

 

Tale slika od mazde je stara verzija (ista kot jo mam jst), delal so jo od 1989 do 1994, pol pa je istega leta sledil novej?i model. V ta avto so vgrajevali motorje cca. 90 KM, 107 KM in 131 KM, tko d ne vem kaj to?no pomen ta oznaka GTI, ?koda pa da v oglasu ne pi?e kok konjev in kubikov, je pa cena res noro ugodna za ta letnik, je pa treba samo ?e preverit v kak?nem stanju so kak?ni pomembni deli.

 

Sicer pa tut ?e je treba kaj zamenjat, se delov dobi kar precej in to za sme?no majhne dnarje (u stilu cel avto za dele za cca. 50000 SIT), je pa dobro ?e je karoserija ?ist brez rje! To je dobr fajn prevert, pa podvozje in bremze pa tko....

 

P.S. Tale avto pa se da tolk zrihtat, da se ga ?e zato spla?a kupit, tuki je en link glede tega:

http://www.pakfeifer.at/mainenglish.htm

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tale motor je ful ?parovna zadevca, tko da se baje zna? vozit pod 7 litri, drga? pa nima nekih otro?kih bolezni in standardnih napak, obvezno pa ga je treba peljat par km in ga tut stisnit do konca, ?e gre normalno (pospe?ek bi moral biti ne dost slab?i od tvoje opelice - do 100 kmh, pol ve? ne :)))

 

Sem pa vidu da se trudi? svojo ma?ino neki zrihtat (A.com), sam to se ti res ne spla?a, ker varianta ti je pa tut da proda? pa kupi? 2.0i 16 v, pa ti od tvojga po mo?nosti ?e neki dnarja ostane, je pa tle en problem oz. majhen nasvet:

 

Imam kolega ki dela na OPel servisu Trobec v LJ in neki ?asa sem hotel kupit kalibro in me jasno motor 2.0i 8v ni preve? mikal, pa mi je povedal da je to edini dober mo?nej?i oplov motor, ker tisti 16v imajo vse mo?ne probleme z elektronko, plus da jim glave pokajo kot za ?alo, da o olju ne govorim, no tista s turbo motorjem (204 Konji) pa je itak taka da raj? ni? ne re?em.

 

P.S. Ko kolega kupi mazdo, se nam mora obvezno pridru?it na mazda sre?anju (to nedeljo na Trojanah)!!! :)))))))))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ma? dobro varianto tale 323 F, en model novej?a kokr ta ko jo greste gledat, pa jasno V6 motor in 145 konjev, to bi bla naslednja stopnja od kalibre!

 

Motor pa je tale tvoj najbr? res najbol?i od Opelice, tko da ga ne lomit in kej menjat!

 

Drga? pa so ful ok tut honde, razni vti-ji, sam majo kar po?teno ceno! Imajo pa 161 zelo divjih konjev in obratomer skoraj do 9.000! :)))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa tut o oplu nimam glih slabga mnenja. Npr. astra gsi, cca l. 1993, pa 150 KM, dela res ?talo loh po cesti

 

Drga? pa neki cajta ?e vozi svojo ma?inco, pol pa po?as pa preudarno v nakup in ne se zaletavat glede tega, ker na konc kupi? ena jetra ki jih skoz popravla? in kupuje? robce, da si bri?e? solze zarad tacga nakupa :=)))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.