Skoči na vsebino

Gara?no delo


apcih

Priporočeno sporočilo

Pred dvema dnevoma sem se lotil ene predelave mojega kufra. Imel sm problem, ki je blo, dostkrat premal prostora v njem. Sicer je ?la gajba piva vedno notr, samo kaj ko ne vozim vedno samo pivo.

post-154-1130869982_thumb.jpg

projekt ?e ni kon?an in bo po?akal do sobote mogo?e do petka, ker ne bo ?asa za nadaljevanje

 

Tanova ki?ta je ?pilala, samo lim ?e ni bil suh in tudi veliko stvari ni dokon?anih.

 

post-154-1130870173_thumb.jpg

 

Manjka en pokrov, uvodnica za kable, cev da lahko zvo?nik zadiha, pa tapeciranje, pri?vrstitev v kufer, rezanje plastike, narediti nov podn v kufru, pa verjetno sm ?e kej pozabu,mal si pa na slikah poglejte.

 

 

 

 

LP APCIH

 

post-154-1130870013_thumb.jpg post-154-1130870053_thumb.jpg post-154-1130870116_thumb.jpg

 

post-154-1130870141_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo ?e sm najdu neki ?asa in sm se ?e mal spravu v izdelavo,

post-154-1130958238_thumb.jpg

sicer mi je nekaj ur uzelo iskanje materiala in sm iskov po trgovinah raznorazne stvari. od bas reflex cevi do uvodnic za kable, piramidasto peno, neonke, pa ?e neki malenkosti.

post-154-1130958263_thumb.jpg

Nekaj kosov opreme ?e ?aka da jo zmontiram. ampak prtla?nik bo bol prostoren.

 

?e neki slikc.

LP

 

post-154-1130958292_thumb.jpgpost-154-1130958325_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej spet bom sarkasti?en, zato tega spodaj ne prebrat :D

-----------------------------------------------------------------

Zdaj, ko je vsa lesena in ?e ni oble?ena in je polna enih okroglih lukenj pa izgleda kot ena pti?ja hi?ica. :hohoho:

Eh saj vem smotan sem ampak, ?e mi pa res tako deluje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

do nedelje bo v avtu, vse pti?je luknjice bojo zapolnjene, razn bas reflex luknje, kjer bo ?e vedno cev. na vrhu pride ?e plexi tko da see bo dal mal notr pokukat, pa ?e boste pridni vam bom ?e lu?ke pr?gal. :unsure:

 

Oble?en ?e ne bo k ?e ne vem al ga bom barval, al ga bom obleku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da bo kr dobro zgledlo,ko bo kon?ano!! :bravo: Naredi pa tak,ko bo tebi najbolj pasalo,ne se ozirat na druge.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva je mamliva!!!

Skay je od 1600-2000 za kvadratni meter!!

Drga? je pa seveda za pohvalt!!! :bravo:

 

Js se tud ubadam in matram!!

upam da bom do nedele zrihtu!!!

 

LP

 

P.S. fotka brez boxa za poku?inopost-363-1131040435.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o lepo lepo, no fantje zdej pa tko slik ne bom dajal ve? gor k je bol? da pridete v nedelo pogledat, je skor fertik razn plastike, podna in obleke. pa ?e kable je treba mal uredit.

 

LP

 

PS: se vidimo v nedeljo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

A mogo?e kdo ve kaj je to en komad k zaj?ka ska?eta po njemu? :jupiii:

 

 

To je vse kar sem uspel najti:

 

Found this info:

Artist : Blaupunkt Car Entertainment

Song : “Headbanging Dummies???

 

It’s not an acutal full length song, since it was made only for that commercial. But, since so many people are interested in the song, Blaupunkt plans on making a full length version.

 

Here is the link to Blaupunkt.de Media Page, where you can download about 15 songs and watch a few videos.. I don’t see any songs titled “Headbanging Dummies???, but I’m downloading them just in case..

 

Maybe the title changed.. LOL.. Doubt it.. I think we have to wait some more until they release the full length version.

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.