Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Od sportman333 · Napisano
heh, meni na 10 let starem accordu to dela bp, ne glede na vreme....predlagam, da greš na testno vožnjo z novim civicom....notranjost vrhunska, advance oprema super zvok...motor zelo dober, ni presežek, ampak v rangu cx-30....in izdelan je na japonskem....in ta tvoj cx-30 zamenjaš za novega civica ter nekaj doplačaš pa imaš vrhunski avto.... -
Saj sem ugotovil po prebiranju po spletu... Tudi meni ni jasno zakaj tega Mazda enkrat za vselej ne odpravi... Pa jim je dobro poznan problem.. Edit: Ampak jaz imam CX30. Ta je pa menda brez napak. 😁 Ali pa imam premium končno in premium napake tudi. 🙃
-
Zakaj? Naša draga ranjka Yugoslavija, je tire odvijačila in odpeljala v Bosno. Sedaj pa je potrebno do Radelj it čez Maribor. Drugače pa bi se na Koroško hodlo preko Velenja in gor. Pa niso to edini tiri, ki so šli na balkan. Tudi Jesenice-Kranjska Gora ali pa Poljčane-Zreče....
-
Hjaaa. Zgodba je takšna, da se je uspeh Mariborskega letališča bremzal iz prestolnice. Ker posnosni pokončni narod, pa ja ne bo hodil preko Trojan. Tudi ko se je Brnik prenavljal, so prvo vse lete preusmerili v Zagreb in šele po rabuki v MB. Žalostna resnica.
-
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)