Skoči na vsebino

Mazda "starodobnik"?


COBO

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

zanima me ali ?e velja, da lahko vozilo pridobi status starodobnika, ?e je starej?e od 25 let?

 

Kak?ni pogojo morajo biti izpolnjeni oz na koga se obrniti po konkretne informacije?

 

Ima kdo izku?nje s kako 30 letno mazdo ipd. Verjamem da vsak ki pomisli na starodobnik vidi le 1930 ipd. zato me tudi zanima kako in kaj.

 

Za kakr?nekoli informacije se vam lepo zahvaljujem,

 

COBO

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

zanima me ali ?e velja, da lahko vozilo pridobi status starodobnika, ?e je starej?e od 25 let?

 

Kak?ni pogojo morajo biti izpolnjeni oz na koga se obrniti po konkretne informacije?

 

Ima kdo izku?nje s kako 30 letno mazdo ipd. Verjamem da vsak ki pomisli na starodobnik vidi le 1930 ipd. zato me tudi zanima kako in kaj.

 

Za kakr?nekoli informacije se vam lepo zahvaljujem,

 

COBO

Mislim da lahko status pridobi tudi "le" 25 staro vozilo, ce je dovolj redko.

 

Ne vem pa ali steje stevilo izdelanih,prodanih,nekdaj vozecih ali sedaj vozecih teh modelov...

Sicer je starost potrebna za pridobitev statusa ze nekaj let dvignjena na 30let

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.