Skoči na vsebino

snow fuckin' overdosis !


KAALman

Priporočeno sporočilo

naj gre v tri krasne ...

Objavljena slika

 

pol qfer ga ?e mam !

 

Objavljena slika

 

v?eraj sem 2x kidal, pa danes ga spet treba, pa predv?eraj pa ....

 

 

UAAAAAAAAAAAAAAAA....

 

 

sovra?im smrkce !

 

naj ?e kdo pove da je zima lepa, pisma mu materina, polomim mu vse 4 noge !

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, KAALman - zima je lepa!!!

Pa malo rekreacije (kidanja) ti zanesljivo ne bo ?kodilo!?

 

Poglej ven, kako je sneg skril vso na?o svinjarijo!!! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah... noben me ne prepri?a v nasprotno :P

 

@wiperboy. niam jaz tu evroparka :) mi pa nekaj pravi, da bom zve?er ?el iskat lokacijo za drift :D

 

sankam se ne, ker ni hribov, smu?am pa bordam pa zato ne, ker ?e na svojih nogah nisn ziher, kaj?ele na smu?kah... :)

 

@komar: pa ja... itak... tebi je fajn... jaz sn pa v dveh dneh 3x kidal, najmanj, pa se mi zdaj ?e zdi da mamo dvori??e vlko najmanj 20 hektarjev <_< poleg tega pa nimam doma nobene svinjarije :P

 

naj bo, ko bi se ceste spucale, pa mraz zategno, da bi blo nekaj ?assa vse belo, ostalo pa spucano... tam do februarja, pol pa 20 stopinj :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah... noben me ne prepri?a v nasprotno :P

 

naj bo, ko bi se ceste spucale, pa mraz zategno, da bi blo nekaj ?assa vse belo, ostalo pa spucano... tam do februarja, pol pa 20 stopinj :D

 

No vidi?, saj gre - si na pravi poti - pod zgornji stavek moj podpis! :bravo::cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidi?, saj gre - si na pravi poti - pod zgornji stavek moj podpis! :bravo::cheers:

 

Tomi, ne provociraj.....bom pri?el pogledat kak ma? ti spucano....;)

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no vidi? kaalman vsaj dobro idejo sem ti dal saj ma? pri tebi dovolj prostranih ravnin za drift pa tudi ?e pride? s ceste na njivo nebo problem ker je itak sama ravnina :danzoman:

 

a qrba, pa saj ti tui nea mor? z evroparka dol zletet :P;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa tudi ?e pride? s ceste na njivo nebo problem ker je itak sama ravnina :danzoman:

 

He he,dobra.... :bravo::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sneg je ZAKON, vsi avti po?akajo MAZDA pa gre, in gre, in gre, in me pripelje na smu?i??e. :danzoman:

Mi ga mamo 1 meter pa ni panike.

Lopata, kaj pa je to to ?e polavtomatsko ne deluje <_< . Plug pa traktor, pa samo gasa. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plug pa traktor, pa samo gasa. :bravo:

 

Fotr kar z IMTjem drifta. :hohoho: Resno ej FR vozila so zakon. :P

Veste kaj me mika? Da bi kar za hi?o travnik splu?u pa si progo naredil. Samo kaj ko bi o?a mislili, da sem znorel. :hohoho:

Ah hvalabogu za BTCjeve parkplace. :bravo: Ceste pri nas so pa bolj tako tako. Ne vem zakaj morajo biti povsod kak?ni jarki, meje, ograje. :(

Ampak jaz sem ?e vedno presre?en ker v?eraj sem se nadriftal kot ?e dve leti ne. Takrat so pred faksom ravno vse splu?ili in smo se ene 10 minut nemoteno obra?ali trije avti izmeni?no.

DR1FT CHALENGE!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sneeeg je ZAKOOON!!!!! Tudi ?e sem 3krat na dan kidal.... je zakon!!! No mazda sicer ni lih najbolj Snegov Stroj.... je pa zato KATRCA zakon zadnje dni...pa od fotra Landi..... Jaaao tolko u?itkov pa ?e dolgo ne...

 

Pa ?e eros je Extra vesel.... Evo ?e malo slikic.... od landija nisem ni? slikal...sem pa katrcooo,,,:)))

post-228-1135946981.jpg

post-228-1135946998.jpg

post-228-1135947012.jpg

post-228-1135947029.jpg

post-228-1135947041.jpg

post-228-1135947072.jpg

post-228-1135947112.jpg

post-228-1135947132.jpg

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.