Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Poznam takega, ki si je ameriškega Ford Raptorja uvozil. Dejansko mi ga je firma iz češke. Bil je nov. Če ga bo ta prodajal, bo verjetno dal na avto.net. saj drugam ne vem kam ga dat, mogoče v avtohišo....
-
Sicer ti pa ponujajo VIN številko, pa preveriš, če ga je kakšna zavarovalnica imela "v obdelavi"... Ni mi pa jasno - uvožen po naročilu. In zakaj ga potem prodajajo na Avto.Net?
-
Super.👍 Samo je moralo bit pa res nevzdržno zaradi te vročine, ki je že več kot teden dni.
-