Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Praviloma bi ti moral tisto transakcijo stornirati in potem ponovno plačaš. Tudi banka ti v tem primeru se mi zdi samo enkrat trga, ker je prejšnji račun storno. Natakar mora pa na posu stornirat račun in prav tako v računalniku. Velikokrat se tudi natakar zatipka, ko vpisuje znesek in zaračuna premalo ali preveč. Dovolj je da samo eno tipko premalo prtisne pa je namesto 101€ 10€. Pač gužva. Lepo se stornira in je to to. Noben big deal. Seveda se v tvojem primeru noben ni zatipkal. Edino kar je možno je da je res ponesreči pritisnil na pos terminalu, čeprav imam občutek da tako probavajo pa "če prođe, prođe".
    • Sm že mislu da te je medved lovu  
    • Enega kupiš zase, drugega daš ženi. 👍
    • Natakarji znajo biti včasih zelo kreativni  … Smo pred nekaj leti šli v Barceloni na pivo… bili smo štirje … jaz plačam rundo z uro… in potem slučajno pogledam znesek… in je bilo skoraj 300€… Sem šel nazaj do šanka in se je natakar opravičeval, da mi je “pomotoma” zaračunal sosednjo mizo, kjer je bilo ene 10 žejnih ljudi…  … Mi je potem storniral in potem pravilno zaračunal našo mizo… Je treba vedno preverit pri plačilih , če je vse OK…
    • Plačaš enega, dobiš dva! Sliši se neverjetno, a v Nemčiji je še kako resnično ... AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI Si predstavljate, da kupite avto, zraven pa povsem brezplačno dobite še enega enakega?  Zanimivo.... 🤔  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.