Skoči na vsebino

Mazda motorbike


Hrdzo

Priporočeno sporočilo

Saj,meni je tudi ?rna zakon!! :bravo: Se vidi na avtu ne?? :P Samo ?rne ?ipe ?e falijo,pa bo ko kaki predsedni?ki avtek,samo malo mali.... :D Felne pa mi nekak ne sedejo ?rne,ne vem zakaj.... :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej pokson to sem te pozabil pra?at...kolk ma? pa ?iroke feltne ti??? 7,5'??

 

To?no! :bravo: Sedi 5! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mora bit ?rno ;) ?rni avto,?rni motor...

sicer mam rde?ega ali neko? bo ?rni in ?rne ?ipe in ?rne felne...samo krom ?rni :)

 

Meni je recima ta feltna v?e? :D

post-12-1143729415_thumb.jpg

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vuk, ti pa res preve? ?rno gleda? na svet ... :hohoho::hohoho::hohoho: ... ?ala mala!

 

Nope ne gledam ?rno na svet, samo ?rno du?o mam,pa nekaj ?rnega tudi vedno na sebi.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vuk fajn fajn...prodaja kdo to? :)

 

Nope,teh feltn ne more? kupit v trgovini oz. feltne lahko kupi? samo v tak?ni barvi ne...so custom painted. Je pa ?e poky ugotovil,da so to moje feltne za Premacy-ja.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej vuk,si se ti danes proti ve?eru kaj vozo okoli? Sn sre?al eno podobno Mazdico(barva taka pa temne ?ipe) na cesti Dravograd-Maribor,malo naprej od Fale(v smeri stran od MBja)! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@poky - nope tam se pa danes nisem vozil, dalje kot do mojega doma v smeri Dravograda nisem ?el, nazadnje sem bil v tisti smeri v torek z motorjem.

@violet - nope,nisem bil jaz...Edino to me zanima,kako si lahko ugotovila,da mi je bil podoben? :D

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edino to me zanima,kako si lahko ugotovila,da mi je bil podoben? :D

 

He he,dobra! :bravo::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Se strinjam, sam bencinarji ta letnik se prodajo s to ceno, kar je dejstvo in to je zanimivo... V Nemčiji ravno tako držijo ceno 9-10 k€ pa navzgor. Pred časom ko je se pri nas prodajala črna g145 katero sem tudi objavil v tej temi od 1.lastnika je bila 2013 in 200kkm, pa je bla zadnja objavljena cena 10.500€ in ga ni več na oglasih, pa sem avto videl v živo in ni bil bp. (Beri volan zguljen, sedež zguljen, tesnilo na voznikovih vratih uničeno, določene poškodbe spredaj na odbijaču barvane kar s čopičem in to govorimo o premeru 3-4 cm flikah, nekdo barval zavorne čeljusti s penzlom na debelo napacano kar čez rjo itd...).
    • Ja ubistvo je blo vse narjeno kar sm milsu da bom pri 200kkm, tko da brum-brum, pošrek nadalnjih 100kkm,..pol pa se zapelem v Anhovo, obrem avto proti soči, grem ven in spustim ročno.
    • To olje gre komot v Mazdo, še boljše je.   Original Mazdino olje pa pakira total - https://totalenergies.at/system/files/atoms/files/total-mazda_broschuere_at_avril-2021.pdf
    • Podobna zadeva je pri Alfi Multiair motor. Točno prava specifikacija, ne samo vizkoznost. In če ni to to, ode variabilna enota na glavi (Multiair - Fire mašina).   Tam je potem bilo par firm, ki so specifikaciji ustrezala. Tovarniška Selenia se je hitro uničla (črno/garež).   V 1.5 Ford Dragon gre tudi samo Castrol in nič drugega. Ker ne ustreza specifikaciji.   Pa še ena zadeva. Zaradi aditivov ne smeš mešat Castrola in Selenie/Petronasa, ker reagira in je župa.   Pa da se vrnem k Mazdi. Zaradi tega mi je pela variabilna jermenica. Tovarniško Mazda olje 15w40 in tovarniški interval, pa je po moje zapacalo jermenico.   Sem šel na 5w30 Ravenol in parkrat menjal na 5-7k pa se je zadeva normalizirala.   Tak da ja, dobro olje in redna menjava!
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.