Skoči na vsebino

servis 40 000km mazda 6


Priporočeno sporočilo

Osebno pa verjetno velika ve?ina uporabnikov na tem forumu bi ti za Ljubljano priporo?ala Gama Center v BTC-ju...... pa mislim da bi se dalo tudi za ceno kej shandlat..... :bravo:

 

 

Za ceno pa ne vem to?no.... ti bodo povedali drugi....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na 40.000km sem placal najvec doslej...mislim, da je blo okoli 60-70.000 sit

lahko pol pogledam in ti tocno povem

 

aja zdaj sem se spomnil: poglej tle nekje ker sem dal ceno kok sem placal...search

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebno pa verjetno velika ve?ina uporabnikov na tem forumu bi ti za Ljubljano priporo?ala Gama Center v BTC-ju...... pa mislim da bi se dalo tudi za ceno kej shandlat..... :bravo:

Za ceno pa ne vem to?no.... ti bodo povedali drugi....

 

aha sm najdu.....pla?ov si 76k sit!

 

Samo mi smo ?e za servis pri 20 000km pla?ali 65k sit, serviseran je biv pa pri cosmosu, kjer je bil tudi kupljen!

 

Lp,andraz

 

p.s. link do tvojega posta, nism ga ?e prebarv do konca ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdele mi je o?e povedal da se je ?e za jutr naro?il pri cosmosu, ker ma ?e eno manj?e popravilo (krije zavarovalnica), cena za servis pa nej bi bila 50 000sit? Ali je to uredu cena?

 

Aja sm mu reku da ga nej raj k gami pelje, pa je reku, da no?e da se pol uni tm vozjo do celov?ke ;),ker baje ga popravlajo - li?arksa in kleparska dela - na cosmosu!

 

Lp,andraz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdele mi je o?e povedal da se je ?e za jutr naro?il pri cosmosu, ker ma ?e eno manj?e popravilo (krije zavarovalnica), cena za servis pa nej bi bila 50 000sit? Ali je to uredu cena?

 

Aja sm mu reku da ga nej raj k gami pelje, pa je reku, da no?e da se pol uni tm vozjo do celov?ke ;),ker baje ga popravlajo - li?arksa in kleparska dela - na cosmosu!

 

Lp,andraz

 

jok, tud na gami popravljajo kleparijo pa to...

50.000 je pa v redu cena (ne vem kaj vse bojo zamenjal pa kero olje) to bos porocal pol

itak na cosmosu je zdaj Majes (ki je prej bil sef servisa na gami) tko da je najbrz boljs tam

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nop......na gami ne delajo tega. Sva se ?la najprej tja naro?it, pa so rekl da oni potem peljejo avto na cosmos in da tm u?timajo (sej oni bi bli veseli da bi ga k nim prpelal zrihtat, so ns ?e ene parkrat klical - ne vem zgleda da se jim spla?a porpavlat tole k gre na ra?un zavarovalnice :D )!

 

Bom poro?al ;)

 

Upam da mu bojo dal kk?n fajn nadomesti avto ;) z mazdo 3 bi se rd mal pelov, sam dvomm da bo dubu kej tazga. Mogo?e kdo ve, a so kk?ni predpisi kak?en avto ti pripada, kot nadomesti, ?e ti recimo mazdo 6 popravljajo?

Ker enkrat smo dobili pri cosmosu ?e tastaro ?kodo felicijo, letnik 95 :blink: , je pa res da takrt nismo imeli od zavarovalnice papirja za nadomestno vozilo!

 

Lp,andraz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz tud dobu skodo, pol mazdo 323f, citroen c3 ...sam meni je cist vseen ker avto mi dajo (ze to da dobim nadomestnega je ful dobr)

sam meni so na gami popravili odbijac (je bil praskan), razen ce je zdaj drugac

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah ne vem, nm so tako rekli. Sedaj je itak ?e naro?en pri cosmosu, tako da......

 

Glede avta je pa ubistu res vseen, samo da je nekaj. Samo tista ?koda je bila pa res mal preve? stara (ni blo niti servo volane,...), mal se mi je za malo zdelo (sej o?e se ni ni? prizo?eval ;)). Potem nasledni? smo dobili ?e fiat tempro pa mazdo 323!

 

Samo smo pa enrkat peljali poravtiti mazdo k trobcu (citroen servis), pa je o?e pra?al za nadomestno vozilo, pa je trobec sam ponudu, ?e si ?eli ?e citroene c5 mal stestirat, da vidi kak?en je v primerjavi z mazdo (ni blo pa z nobene strani govora o kakr?nem koli nakupu). Tko da to se mi je zdelo pa zelo vredu od njega.

 

Zdej sm na?tev ?e tok avtomobilov, da zgleda kod da mamo mazdo skos na servisu :P pa ubistvu sploh ni tko, bili so redni servisi + 2 x je biv neki odbija? po?en (ne kej dost), samo ?e ?e ma? kasko zakaj ga pa nebi uveljavlov. In sedaj je pa tut nekaj podobnega, nedko je ponesre?i brcnil s pancarjem v zadnji odbija? in ?e ja zavarovalnica priznala zakaj pa ne :ouje:

 

Druga?e smo pa zadovoljni z mazdo, edino poraba bi bila lahko malenksot ni?ja, pa potovalni ra?unalnik malo bolj?i!

 

LP,andraz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ni preve? mimo teme, ampak ALI JE ZDAJ G. Majes na Cosmosu, pa je ?ef servisa in sodeluje pri porpavilih ali je kam napredoval in spremlja stvari iz pisarne. To spra?ujem tebe Labi, ker vidim, da si na teko?em.

 

Ali se je na Gami cela ekipa zamenjala ali so ostali ostali. V dilemi, sem kam sedaj peljati avto, da ne bo te?av.

 

Hvala za odgovor !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majes je sef servisa v cosmosu

stefan je pa sef servisa na gami...

ce mas redni servis pol bi raje sel na gamo, ce pa mas nekaj izrednega pol se raje zmeni z majesom

ti posljem pm s njegovo cifro

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.