Skoči na vsebino

Diskoteke na ?tajrskm


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Glede tega mi boste ?tajrci znal svetvat, ker glih za nsledno soboto se s kolegi menim, da gremo na ?tajrsko (v planu smo imel Tarantelo - Konjice (se mi zdi), kjer je bilo v?asih baje ful ok, zdej pa ne vem kako je, pa me zato zanima, da kdor kaj ve o tem - napi?e kako in kaj, al pa tam kje v bli?ini ?e je kaj pametnega!

 

P.S. ?tajerke pa so itak (baje) najbol? dekline! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super Li je kul.... evropa mi je pa vizualno zakon.... ne vem kake so kaj ?urke zdej gor...vem sam da v super li-ju kar dogaja.....

 

Smo 2 tedna nazaj organizirali en party gor, pa je bilo kar divje...

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napi?e se na ?tajerskem, ne pa po va?e na ?tajrskm....

 

V mb-ju mate Samsaro, Trust, ?tuk, Impulz, Bongos....

Na Ptuju pa Evropo ter Superlija, kar priporo?am...

 

Matej ne mi re?t,da hodi? v Superlija....bo? pokvaril moje dobro mnenje o tebi. B)

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matej ne mi re?t,da hodi? v Superlija....bo? pokvaril moje dobro mnenje o tebi. B)

 

 

 

Nisem rekel da hodim tja, sli?al sem ( se govori ) baje da se kar dogaja kaj pa pojma nimam, pa vem kaki primerki so tam tak da :wacko: bil sem samo enkrat na pija?i tam pa ?e to ob enih popoldan pa mi ni di?alo <_< , podobno je v Trustu, tak da saj ni? kaj pametnega nimamo ;)

 

Pa sami froci tako na ?tuku, no saj nisem reko da tudi jaz nisem froc v plenicah :)

 

Dobro mnenje? sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem rekel da hodim tja, sli?al sem ( se govori ) baje da se kar dogaja kaj pa pojma nimam, pa vem kaki primerki so tam tak da :wacko: bil sem samo enkrat na pija?i tam pa ?e to ob enih popoldan pa mi ni di?alo <_< , podobno je v Trustu, tak da saj ni? kaj pametnega nimamo ;)

 

Pa sami froci tako na ?tuku, no saj nisem reko da tudi jaz nisem froc v plenicah :)

 

Dobro mnenje? sramezljiv

 

He,he...dobro mnenje ostaja :D

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sami froci tako na ?tuku

 

Pol ve? kak se jaz po?utim,ko grem ven..... :P:D Sicer ne na ?tuka,ampak vseeno! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa je pol s to zadevo v Sl Konjicah - Tarantela a ?e obstaja! :ne vem:

 

Sem pa biv kar parkrat ?e na va?em koncu, npr. MB - ?tuk, Martin Krpan, Masai, pa biv sem enkat na Ptuji, se mi zdi da se je zadeva imenovala Romantika - a to ?e obstaja? :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< Romantike ze dolgo ni vec,ni nic vec kaj pametnega,samo se normale gostilne z dji ful delajo kot so Pomaran?a bar in nova Feluka bar nonstop polno in vredi babe se tudi najdejo,malo slikic

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr ampak kelnarca je pa za vseh 21 prstov oblizniti! :P

 

in sicer ona ta enaindvajsetega :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.