Skoči na vsebino

mazda6,-prosim za nasvet(cd-player,alu plati??a)


tornado

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav,

 

postal sem sve?i mazdar, kupil sem mazdo 6 1.8 te, letnik 2004, malo me zanima kake imate izku?nje s tem avtom poleg tega pa mam ?e 2 vpra?anji:

 

Rad bi dal na avto lita plati??a pa sploh ne vem , katera moram iskati.

 

Poleg tega avto nima vgrajenega cdja ampak samo original radio, vpra?al sem na Mazdinem uradnem servisu, pa so mi povedali da stane cd predvajalnik 60.000 SIT !!!! men se zdi to ful dost zato me zanima a se da lahko tudi kak drug cd player notr in kje ga iskati.

 

Hvala za odgovore!!!!!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?el na forumu! :D Glede feln je tak,daj si gor kere so ti pa? v?e?,pazi samo na razmak med vijaki!(itaq te v trgovini vpra?a za keri avto bo? mel!) Glede radia pa je tak,da se montirat drugi radio not,samo pol more? dokupit ?e "blende" za okoli tega radia,ker ne bo to?no not pasal.... :( Lahko kupi? mogo?e kaki rabljen original radio z CDjem,samo to bo? bolj te?ko dobil! <_< Druga?e pa,dober avtek si kupil! :bravo: Pridi gdaj na sre?anje,da ga v ?ivo vidimo,pa kake slike daj na forum! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobrodosel

glede felten: razmak je 114.3x5, moras biti pazljiv pri sirinah in ET-jih, ko bos izbral tiste, ki so ti vsec vprasaj bom povedal ce pasejo al ne :)

cd: dobis tudi na e-bayu za 100 eur (komar bo znal vec povedat)

itak da mas najboljsi avto :bravo::D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobrodo?el, lepo, ?e ena ?estka :bravo:

z avtom bo? sigurno zeeelo zadovojen

?e bo? na?el kak?na "ekstravagantna" plasti??a, jih kar sem po?lji (po?lji v vsakem primeru) (najlep?a dosedaj, kar sem jih videla, je imel mercedes);

za tolk denarja, bi pa ?e moral biti tudi CD.... pa ga ?al ni, tudi pr men :( - a komar lahko dobi originalnega in cenej?ega)-ker je pa avto v garanciji pa bi verjetno poobl.s. zahteval, da ga kupim in dam montirati pri njih

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.