Skoči na vsebino

Ozadje ?tevcev


Grega_

Priporočeno sporočilo

  • 3 meseci kasneje...

A bi se dalo komu mal igrat v photoshopu, pa da mi naredi ?tevce v stilu rde?e ?rno. Tukaj je slika notranjosti avtomobila za primerjavo v ka?nem stilu naj bo. Lahko je v ozadju kak?en japonski znak,...

Tukaj je template

post-798-1172766040.jpgpost-798-1172766063.jpgpost-798-1172766083.jpg

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok so?olec se je odlo?il da mi naredi ozadje. Zdaj me pa zanima na kak?en papir moram to printniti in nasploh kako naj to spravim v avtomobil. ?e ima kdo izku?nje s tem je pomo? zelo za?eljena. Ko bom imel vse podatke bo najbr? se lotil dela in potek dal v DIY temo.

p.s a ve kdo ?e za da naro?iti prek interneta ?arnice za osvetlitev(rde?a) ?tevcev??? :unsure:

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

p.s a ve kdo ?e za da naro?iti prek interneta ?arnice za osvetlitev(rde?a) ?tevcev??? :unsure:

LP

 

v ?tevcih ma? obi?ne ?arnice ?ez njih pa so zeleni kondom?ki, vrjanta je da samo rde?e kondom?ke nabavi? (?e jih kje dobi? mi sporo?i, ker men jih ni uspelo dobit) ali pa da nabavi? ledice (iste k za parkirne) in jih da? notri (sam se malo skepti?en da ne bi bil enakomerno osvetljen ?tevc, ?e se pa prav spomnim je pa nisde v enmu topicu napisu da jih je montiral in da je zgledal vredu [mal pobrskaj po forumu pa bo? najdu])..

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo so?olec mi je naredil za obratomer drugo bo dokon?ano drugi?.

Mnenja,pohvale,komentarji???

LP

 

 

jah mal slikco gor pa bomo mal lazi komentiral!!! :ne vem:

 

ke si pa kondomcke dobu??? <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakon zakon s katerega paperja si jih pa naredu!!!

kam je dav stiskat??

 

drugace opa lepo ni kaj rect!!! :bravo:

 

Ni ?e ni? stiskano ker zaenkrat je samo ta ?tevec narejen, drugo ?e pride.

Glede kondom?kov, a se ne da kar iz tisto folijo prekrit ?arnice s katero je ponosni lastnik v neki temi pokazal kako je prekril smernike zadaj na mazdi 323f iz oran?ne na rde?o???

Glede tiskanja pa rabim tudi jaz malo nasvetov. Svetovali so mi fotopapir in vse skupaj dat plastificirat.

Ima kdo kaj izku?enj?

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naj bi se printalo na mat fotopapir in potem mat folijo ?ez, mat pa zato da se ne ble??i.

 

Folijo ?ez ?arnice nebi ravno dajal.

 

Po ?arnice kar v A3M, ker je to edino kar imajo skoraj vedno na zalogi in so dokaj ugodne.

 

2x rde?e T10 ?arnice pridejo 1,35? samo imam katalog iz 2003 tako da to?ne cene ne vem

 

ne najdem pa od FK kataloga da bi pogledal kak?ne so tam cene.

 

nekje sem imel kako jih pravilno razdre? in sestavi?, ko najdem bom nalimal sem

 

 

 

Samo malo me skrbi kako bo z prepustnostjo svetlobe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala Marko_mx-3 za nasvete glede printanja!

Kar se ti?e osvetlitve, sem izvedel da lahko samo iz ?arnice vzame? kondom?ek in ?arnico pomo?i? v rde?o(v mojem primeru) barvo, po?aka? da se posu?i in osvetlitev je rde?e barve.

Kar se pa ti?e mojega izdelovanja:

post-798-1173197779.jpgpost-798-1173197796.jpg

 

A je preve? ki?asto :huh: :ne vem:

p.s. druga ?e ni dokon?ana

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj komentarjev :D

 

Da za?nem pri podlagi za temp in stanje bencina: tega bi jaz pustil brez vseh zmajev in samo tak kot je

 

potem hitrost: spodaj se tiste ?rke ne bojo videle oz. se jih bo samo pol in bo grdo, pa vzel bi samo zgornja zmaja ko se gledata in bi jih dal tako da gledata v sredino kamor pride kazalec, pa da sta malo ve?ja.

 

obratomer: pa bi vzel zadnji motiv.

 

 

Na splo?no pa bi raje naredil belo podlago z ?rnimi napisi, bo lep?e pri?lo in tudi potem bo bolj do izraza pri?la rde?a osvetlitev.

 

Pa ?e to: vzemi nove ?arnice in jih potopi v barvo, da ne bo pol ?ez en teden vse crknilo! Niso nek visok stro?ek

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no kako kaj napreduje tole s stevci??

 

ej a to ti kolega na fotosopu dela al kako ti je grafike gor dav!!!!

a bi mogoce se men lahko neki naredu??? <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no kako kaj napreduje tole s stevci??

 

ej a to ti kolega na fotosopu dela al kako ti je grafike gor dav!!!!

a bi mogoce se men lahko neki naredu??? <_<

 

To sm se jest sam lotu delat u photoshopu. Tako da ?e ma? kako ?eljo kar povej, pa ?e bo ?as pol nardim:)

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

naj bi se printalo na mat fotopapir in potem mat folijo ?ez, mat pa zato da se ne ble??i.

 

Folijo ?ez ?arnice nebi ravno dajal.

 

Po ?arnice kar v A3M, ker je to edino kar imajo skoraj vedno na zalogi in so dokaj ugodne.

 

2x rde?e T10 ?arnice pridejo 1,35? samo imam katalog iz 2003 tako da to?ne cene ne vem

 

ne najdem pa od FK kataloga da bi pogledal kak?ne so tam cene.

 

nekje sem imel kako jih pravilno razdre? in sestavi?, ko najdem bom nalimal sem

Samo malo me skrbi kako bo z prepustnostjo svetlobe

 

 

lep pozdrav!!! jst mam enu upra?anje!! sem lastnik mazde 323f letnik 2000! in ima zeleno osvetlitev ?tevca, obratomerja, ure na sredinski konzoli....!!! pa bi rad menju osvetlitev!!! led barvo alpa modro!!!! kaj to ma zelen ?arnice notr al so bele ?arnice in je zelena folja ?ez??? u naprej se zahvaljujem!!!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

To sm se jest sam lotu delat u photoshopu. Tako da ?e ma? kako ?eljo kar povej, pa ?e bo ?as pol nardim:)

LP

 

 

lp! tud jaz bi se priporo?al za eno lepo ozadje za mazdo 323f BJ letnik 2000!!! ?e bi mel ?as!!!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.