Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

Hehe, ne se jezit dec, si ?e premlad d bi mev gube! :danzoman::hohoho:

 

No zdele pa jz letim, ?e bo? rabu bremze nahitr, mi tut nahitr sporo?, pa bomo ukrepal! :ouje::D

 

 

aha saj jih ma ze sedaj mi ze na pleso seka!!!!

 

am uzivaj!!!

 

am kar pa se bremz tice pa se slisiva drugi teden al pa morda ju3!!!!

 

 

lp

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Se kej dela al n? madona, ejga! :hohoho:

 

Ma? kake slikce kako zdej zgleda rde? hudi?? :ne vem:

 

Jz bom pa mojga ?ez dan ali dva odjavu, pa pride vouk na sceno, no ?e bo? mev kej cajta pejd ga k Markotu pogleadat d vid? nove prage! :danzoman::D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se kej dela al n? madona, ejga! :hohoho:

 

Ma? kake slikce kako zdej zgleda rde? hudi?? :ne vem:

 

Jz bom pa mojga ?ez dan ali dva odjavu, pa pride vouk na sceno, no ?e bo? mev kej cajta pejd ga k Markotu pogleadat d vid? nove prage! :danzoman::D

 

 

ti slikc niamm no ja v bistvu mam sam nimam kabla da jih dam na comp!!!!

 

ti verjeten ga grem ju3 pogledat da vidm kaj pa kako pa sam upam da najdem tist drat za tebe ker ves da bi ti ga kuj odstopu!!! :jupiii:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ti kr poglej in voz in tut mre?co k bi mi kr prou pr?la d bom mev za cedejke spravlat pod radio! :ljubezen:

 

Pa vidu bo? kako zdej notr zgleda vouk k je use na srebrno ?trihnen oz. lih tok kokr je pr tvoji na rde?o, ?e je ?e! :ne vem: :P

 

Kdaj gremo na tist slavni pir? :D

 

Aja, pol ?raufke kr pr Markotu pust, pa ti bom jz dau pol une iz duha k jih od?raufam! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ti kr poglej in voz in tut mre?co k bi mi kr prou pr?la d bom mev za cedejke spravlat pod radio! :ljubezen:

 

Pa vidu bo? kako zdej notr zgleda vouk k je use na srebrno ?trihnen oz. lih tok kokr je pr tvoji na rde?o, ?e je ?e! :ne vem: :P

 

Kdaj gremo na tist slavni pir? :D

 

Aja, pol ?raufke kr pr Markotu pust, pa ti bom jz dau pol une iz duha k jih od?raufam! :jupiii:

 

 

ti je se postrihan nece jet dol :hohoho: !!!

 

jah nevem kdaj pa do kdaj ti delas ne ker bi res lahko sli a ne!!!

 

mi ga ze tok casa oblublas da bim prej ud zeje umru...

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, pol pa si ?e doug brez teko?ine ?e skoz mene ?aka?! <_<:D

 

Kva ?e bi jz tebe ponucu d mi gre? zdej en dan odjavt prej?n voz in prjavt "tanovga", pa ti dam u zahvalo en krog z duhom! :P:ouje:

 

 

humorist ampak res si humorist!!!!

 

ja ni pene direkt iz sihta lahk letim sam pol naj tam ob ene 5.30 ofnajo da nebom caku...

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr se sli?, ja ne sm mislu eno takole uro k je zdele, pa ?e bi mev luft, da to use po?tima? in sicer po sistemu d si ti jz, jz pa ti za ene par urc! :danzoman::hohoho:

 

 

aha se pravi jaz grem namesto tebe odjavt in ta sraje ti pa namest mene dela celo noc??? <_<

 

 

zmenen!!!! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisn kak?n projekt bi mi dau za pono?, k pod no?no delo o?itno jz neki druzga razumem kokr ti! :ne vem: :hohoho:

 

Kako pa je zdej s ?panskim temperamentom, si se zmenu? B)

 

 

jah nevem kaj si ti smatras pod nocno derli ne sicer spav ne bos bab tid ne bos prganju bos zemelcedelu koker edo pek!!!!

 

ti nism biv nc se gor k mi nekak ni znesl bo treba ta teden mal jet povprasat kaj pa kako!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej kva pa unga mojga feltnjaka, kva je z njemu, sm gorak nanga ku stu zajcu! :danzoman::P

 

Pa zdej k bom mev jz voz parkiran, ti loh dam klju? pa da kon?no odmontira? tisto muziko, a ne od kolega? :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej kva pa unga mojga feltnjaka, kva je z njemu, sm gorak nanga ku stu zajcu! :danzoman::P

 

Pa zdej k bom mev jz voz parkiran, ti loh dam klju? pa da kon?no odmontira? tisto muziko, a ne od kolega? :ne vem:

 

 

bi blo vredi aj!!!

 

amnevem kaj pa kako ker ga res ne dobim ne duma ne na fon skoz tm visim pa njegovi tastari tezim pa ni obrodil se nc solate!!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.