Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

ni ni tastojeći so ve? kot pov ceneje kot pa sede?i ki pa je ?e pr bajti!

?e pa ?e enga sulidnga rablnga ukajlam pa loh tud za jurja al pa cnej ?ez pridem z tem da sam delam generalko kar pa ni nobena umetnost!

 

sm ?u ?e u?er enga gledat k ?e ?ist sulidn lavfa pa za 400 ojrov bi ga dav sam ni blo paperjev tko da mi pol n? ne pomaga ker se pa ne mislm skrivat pa be?at pred hr?ki...

gume flikar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

jao jao lej lahko se kdaj kje dobimo je pa stvar taka da jaz ne prakticeram sladke vode je odkar ga mam sam v slani vodi vo?en pa redno konzerviran.

 

bol?i filing je na morju gre? na odprto pa tubo za sabo pa seveda enga reve?a gor pa po mo?nosti meterske valove pa mu ne gine 30 metrov skoka v daljino :hohoho::hohoho::hohoho:

gume flikar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

smo se tapru let kar mal u?il kok dovg ?trik pa kok hitr krivine poberat.

to je blo ?ele zverinsko smo se lumil po vodi pa ?abce igral da je blo za crknt.

edini ki je mev korist od tega je biv blji?nji gostinec k po pol ure ti?anja pa padanja v vodo ni nobenmu ve? pasal niti bliz vode tak da smo se sam ?e od uznotri moćil :cheers::hohoho:

gume flikar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, tko da vem kam ni varno hodit, za kok ?asa gre?, da vemo kok ?asa bodo izredne razmere razgla?ene? :aaaaa::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

jap nimamo kaj tko je bo ?e ?e kaj padl letos :aaaaa:

 

?e ?e mora kaj pasti, naj pade kak?en orng popust za na?e ?lane, ala mal za?ni migat poba. :hudicek::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa grem naslednji? na Gosenco (vlak), ker ?im padejo 3 kaplje de?ja, so po cesti sami Lojzi in Lojzke. <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa grem naslednji? na Gosenco (vlak), ker ?im padejo 3 kaplje de?ja, so po cesti sami Lojzi in Lojzke. <_<:hudicek:

 

tut po AC ni n? bolj?e :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.