Skoči na vsebino

Ukradena Opel Corsa


Symon

Priporočeno sporočilo

V kranju je bila ukradena ena prerihtana Corsa ?rna 97 letnik!

?e kdo slu?ajn kj ve oz. jo je vidu naj bi bla pa ?e na ve?ih krajih opazena nj pokli?e 113 al pa lastnika na ?t. 040246186

 

Zgleda pa nekak takle

Ce-N3479

Objavljena slika

 

 

lastnik je prosu da pa? damo na forume :)

 

Nazadnje se je govorilo, da je bila v okolici Ptuja. ?e lahko predlagam, kdor jo vidi naj ji magar sledi in obvesti policijo o lokaciji, ?e ni ?e prepozno in se bodo potuhnili. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kupec opel corse, ki sem jo kupil 13.aprila od Ko?nara iz Kranja. Ko?nar je opel corso prodal, dobil za njo denar, uredil prepis pri posredniku v Kranju ter na ob?ini uveril.Sedaj mi ni jasno zakaj daje Ko?nar la?ne podatke o kraji vozila. V avto ni bilo nobenega denarja.

Prav tako je 2.aprila prodal avto peugeot 206. Ta avto je Ko?nar pred tremi meseci kupil na leasing - katerega ni odpla?eval in ga 2.aprila prodal.Kupec mu je pla?al 90% vrednosti vozila ostali 10% pa ko uredi prepis. Ko?nar se je zavezal da bo v celoti izpla?al leasing in uredil papirje na novega lastnika - kar je tudi napisano v kupoprodajni pogodbi. Uredit bi moral v roku tistega tedna.Sedaj so ?e minili trije tedni in ?e vedno ni uredil papirjev.

Zoper njega sta dani dve uvadbi teh vozil.

Vsi ti, ki mi grozite na forumu pa se najprej prepi?ajte kak?na je zadeva v resnici.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni druge kot da se nasmeje? do joka!!!!

 

Ni kej re?t Folk je pokvarjen!!!

 

Pa ?e je tako naj se zaklene tema in zbri?e ker je BV se vme?avat v tuje posle!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.