Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...
-
No, sej to sem predvidevov. Ampak drugače mi je pa motor kr zanimiv...
-
Danes najprej s poganjalcem do Četare, kasneje pa na kopanje do Nevljice na Vrhpolju
-
Tako. Pa če se najde kak ne močno karamboliran, je še zanimiv, velika večina je pa res tempiranih bomb, ker so tudi popravljeni bolj površno.
-
Svašta. 5 x več naročil od pričakovanj. autoblog.com WWW.AUTOBLOG.COM
-
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)