Skoči na vsebino

zavore


RebroRX8

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 57
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ker je celjust bolj odmaknjena in se uporabi vecji disk, okoli 320m. Brez vecjih diskov itak nisi nic naredil.

 

Takih pa tud letala nimajo, mogo?e letalonosilke. :D:D

?ala. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jaz sem preizkusil kako pa?ejo zavore od X9 na mojo in na ?alost ne bom re?il te?ave z nedelovanjem ro?ne zavore ki je bila povod za menjavo zavor... sistem je popolnoma druga?en, ne vem, ?e je sploh mo?no zamenjati ?e pesta, vendar sem tako samo z meritvami ugotovil, da bi potem lahko ?e enkrat ?iril blatnike :P

Kolikor sem zasledil ve?inoma na ?portnikih dajejo samo spredaj ve?je zavore, tako da s sprednjimi ?e nisem kon?al ker skoraj direkt pa?ejo :P

 

Pletene zavorne cevke me stanejo 95 ? s po?tnino. Razmi?ljam da bi pustil kar originalne in raje dodal teh 100 ? k budgetu za gume, saj mislim da bi s tem pridobil ve?, glede na to da razmi?ljam o nakupu Federal SS-595...

 

Prosim za va?e mnenje.

 

PS: ?e kdo ve za kak?ne delujo?e zadnje ?eljusti za mojo mi naj prosim sporo?i.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.