Skoči na vsebino

Oktan


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

  • 5 mesecev kasneje...
  • Odgovori 74
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pozdravljeni!

 

Zahvaljujemo se vam za vse kritike, za tiste konstruktivne pa se toliko bolj. To nedeljo se bo na TV3 odvrtela ?e 25. edicija na?e oddaje in po za?etni?kem privajanju na vloge se je ekipa dobro ujela in OKTAN pridobiva nove simpatizerje vsak teden.

 

Informacije o oddaji, voditeljicah, napovednik in posnetke preteklih oddaj si sedaj lahko ogledate tudi na spletnem portalu mysoace: www.myspace.com/oktanslovenia

Tudi tam bom vesel va?ih komentarjev in konstruktivnih kritik.

 

Ker je pa to spletni forum posve?en Mazdi, vas obve??am da Barbie v Nedeljo vozi prenovljeno Mazdo 5.

 

 

Lp

OKTAN

 

BTW naj ugibam ?e to, da testirajo samo hude avte, ni? ?love?kega in za normalnega (ne samov?e?nega pezdeta) Slovenca dosegljivega?

 

Hej Symon!

 

Testirali smo ?e veliko avtomobilov, tako presti?nih, kot tudi, kot sam pravi?, normalne in za normalnega Slovenca dosegljivega. Posnetke vseh dosedanjih prispevkov in testov si oglej na www.myspace.com/oktanslovenia

 

Lp

OKTAN

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

deci gremo gledat fifth gear in Tiffa al pa top gear,... karkol drugga sam tega slovenskega sr.... ne <_<

 

Hej!

 

Eni "deci" gledate take oddaje z "deci", drugi "deci" gledajo druga?ne oddaje z ?enskami, tretji "deci" gledajo oboje....

Izbira je vsekakor prepu??ena slehernemu posamezniku.

 

Lp

OKTAN

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej!

 

Eni "deci" gledate take oddaje z "deci", drugi "deci" gledajo druga?ne oddaje z ?enskami, tretji "deci" gledajo oboje....

Izbira je vsekakor prepu??ena slehernemu posamezniku.

 

Lp

OKTAN

 

Lej v npr. fifth gear ali top gear... what ever so naslovi oddaj... znajo strokovno predstavit avto, delajo z firmami, voditelji imajo diplomo z titulo "Proffesional Driver", nekateri celo "Proffesional Race Car Driver" ta va? voditelj pa je ?e vsul porscheja, nwm ?e ma sploh titulo "Zna Stopit Na Bremzo" <_<

Moje osebno mnenje, tak al tak pa na slovenskih televizijah ni n? ve? pametnga, kot pa novice zve?er...

Ne vzet tega osebno, pa? mi oddaja ni v?e?, ker ni na primernem nivoju :ph34r:

 

EDIT: Pa pr teh pugijih pogre?am to... kak se avto obna?a na cesti :whatever: Ka mene briga kaj kupci najbolj kupujejo... V drugih oddajah dajo to v ospredje, ker je to pri avtu pomembno :rolleyes:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pozabil si da ?e je odbija? nekaj zlomil na Lamborghini-ju ko je vozil po snegu....

Potem pa taki dobijo avto odaje pa ?e avte za vozit tak?ne ko mora? z glavo vozit pa.... eh.... Kuj nekaj od odaje ko ni ni?emer podobno z onimi Barbikami polek da res.... :hohoho:

Ne vem pa kero oddajo ho?ejo posnemat :blink:

 

Prav sme?ni so ko sem prvi? pogledal tole oddajo ko se je za?ela :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pozabil si da ?e je odbija? nekaj zlomil na Lamborghini-ju ko je vozil po snegu....

Potem pa taki dobijo avto odaje pa ?e avte za vozit tak?ne ko mora? z glavo vozit pa.... eh.... Kuj nekaj od odaje ko ni ni?emer podobno z onimi Barbikami polek da res.... :hohoho:

Ne vem pa kero oddajo ho?ejo posnemat :blink:

 

Prav sme?ni so ko sem prvi? pogledal tole oddajo ko se je za?ela :D

 

kr nekaj naklada una ursula okol unga pugija kok je prodajan, kaj majo kupci radi,... <_< ?enska poka?i avto od znotraj, povej kako se pelje, povej kako je prostoren, prika?i to lepo,... ne pa kr nekaj razlagat, pol pa tko ko pr unem za audi a5 3.0 tdi, je rekel zakaj mi niso dali s5 :whatever: dobr da ga ni dobu ko bi ?e tist razbou :ph34r:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sem si reku da bom ignoriral pametovanje nekaterih, pa enostavno ne morem.

Pa ne me zdej narobe razumet, mislim da je oddaja skrajno neokusna/negledljiva ravno taka kot bi jo sestavljala kak?na kli?ejska blondinka, me pa moti to da so se spravili oddajo kritizirat "fantje" ki so naredili z avtom v vsej svoji vozni?ki karieri "dva kroga okoli soseske" ali pa ?e celo toliko ne....ker ?e bi bi vedeli da so nesre?e sestavni del prometa/preizku?anj/dirk itd...in to da je tip sesul kolikorkoli pa? ?e avtov na snemanju nima prav nobene veze z oddajo samo oz. voditeljevimi ?oferskimi izku?njami....konec koncev se sam spominjam ni?koliko Clarksonovih "spodrsljajev", in prav je da je tako....naj oni preizkusijo avto do meje, da nam ni treba :ne vem:

Oddaja je pa? na nivoju velike ve?ine slo. oddaj....na ?alost......ni pa vredna posmeha, ?e posebej pa ne zgoraj okarakteriziranih fanti?ev (tukaj imam predvsem v mislih qwertija).

 

Ho?em le povedat da ni treba vsepovprek zlivat gnojnice (saj ravno vse pa le ni tako slabo) and try not to take it too personal.

 

Peace ;)

 

 

edit: dvignilo me je to ker vse to pluvanje spominja na raznorazne honda/bmw itd...(uber alles znamke) forume.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sem si reku da bom ignoriral pametovanje nekaterih, pa enostavno ne morem.

Pa ne me zdej narobe razumet, mislim da je oddaja skrajno neokusna/negledljiva ravno taka kot bi jo sestavljala kak?na kli?ejska blondinka, me pa moti to da so se spravili oddajo kritizirat "fantje" ki so naredili z avtom v vsej svoji vozni?ki karieri "dva kroga okoli soseske" ali pa ?e celo toliko ne....ker ?e bi bi vedeli da so nesre?e sestavni del prometa/preizku?anj/dirk itd...in to da je tip sesul kolikorkoli pa? ?e avtov na snemanju nima prav nobene veze z oddajo samo oz. voditeljevimi ?oferskimi izku?njami....konec koncev se sam spominjam ni?koliko Clarksonovih "spodrsljajev", in prav je da je tako....naj oni preizkusijo avto do meje, da nam ni treba :ne vem:

Oddaja je pa? na nivoju velike ve?ine slo. oddaj....na ?alost......ni pa vredna posmeha, ?e posebej pa ne zgoraj okarakteriziranih fanti?ev (tukaj imam predvsem v mislih qwertija).

 

Ho?em le povedat da ni treba vsepovprek zlivat gnojnice (saj ravno vse pa le ni tako slabo) and try not to take it too personal.

 

Peace ;)

edit: dvignilo me je to ker vse to pluvanje spominja na raznorazne honda/bmw itd...(uber alles znamke) forume.

 

lej jz sm sam povedal svoje mnenje, ker mi oddaja pa? ne gre da bi jo gledal... :( Za pohvalit je da se grejo spou??at v te stvari samo bi se dalo vsaj npr. pla?ane voznike, voznike ki so profi?i dobit, ko vejo za kaj se gre, lahko primerjajo z starej?imi modeli, saj sem rekel da si tega naj ne vzamejo osebno, to je moje mnenje, in tak bom ostal. madmax sorry ?e sem kar koli rekel ki nakaterim ni v?e?, pa? jaz tako sem jaz dobil feeling ko sem prvi? gledal. voditelj mi li?i da ho?e opona?at jason plato-ja, vendar mu ne uspeva najbolje...

se opravi?ujem za direktnost mnenja, vendar povem kot si mislim, in se ?e enkrat opravi?ujem ?e sem koga u?alil :)

 

edit: da se ne bomo zdej zarad ene oddaje skregal ko psi in ma?ke :D pa? nekterim je v?e?, nekterim ne, nekteri pa sploh TV ne gledajo :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej pri enih stvareh se strinjava, da je namre? oddaja zelo zelo te?ko gledljiva (sam sem jo gledal 2x pa ?e to ne celo).

Ho?em povedati le to da je treba dati voditelju ?as(pa kak?no blondinko manj)......bo ?e pogruntal kaj folku pa?e in kaj ne, in kako odpejati ovinek :hudicek:

Sej ve? kako gre una; po bitki(oddaji) so vsi generali. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej pri enih stvareh se strinjava, da je namre? oddaja zelo zelo te?ko gledljiva (sam sem jo gledal 2x pa ?e to ne celo).

Ho?em povedati le to da je treba dati voditelju ?as(pa kak?no blondinko manj)......bo ?e pogruntal kaj folku pa?e in kaj ne, in kako odpejati ovinek :hudicek:

Sej ve? kako gre una; po bitki(oddaji) so vsi generali. ;)

 

to se pa ?ist strinjam s tabo :rispekt: sam pa? ?e vedn raj gledam fifth gear na discovery, ko majo po dev polurne oddaje in po 2 ali 3 teste na oddajo in to orng teste :ouje: najbolj? mi je blo ko so prikazal delovanje ESP in ABS :rispekt: z posledicami zraven :vesel:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni mal ?udn, da zdj po xy ?asu po za?etku oddaje/odprtju teme pride en in odgovarja na poste? ?zmeden?

 

Mogo?e jim je pa padla gledanost in si delajo zastonj reklamo? :ne vem:

 

Men osebno je oddaja totalno neprebavljiva,..in tako bo tud po vsej verjetnosti ostal.

 

 

Aja,..pa ?e nekaj,..?e se nekdo ?e trudi odgovarjat,..zakaj je blo treba popa?t imena punc? Slovenska imena niso dost fancy za tako "KUL" oddajo? Ker u?inek je verjetno ravno nasproten,..zadeva za moje pojme izpade totalno cheap.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer nikol slisal za oddajo ampak rajs gledam avte in bejbe kot 90% ostalih oddaj na slo. televizijah...

 

aja, ocitno so dosegli namen, ker zdaj o njih govorimo...there's no bad publicity al kako ze :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sploh ne gledam Slovenskih programov kaj ?ele oddaj ali pa karkoli drugega...

?vabi pa jodlari se mi bolj dopadejo.... ?e ?e vklopim TV

 

DSF in oddajo motorvision :rispekt: tam se lahko re?e kul :jupiii:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jumbo pa Me?i al pa Tim Schrick na DSF-u :bravo:

 

Na youtube si kaj pogledal Dmotor tudi? Vpi?i noter Dmotor

 

NORO :ouje:

drga? pa ja tta dva jumbo pa tamau sta mela enkrat shootdown, tamau z citroen c1 un jumbo pa porsche cayenne :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospodje oktan-i.

?e ste ?e tako zadovoljni in hvale?ni za komentarje na va?o oddajo, potem predlagam da naredite nekaj malega v zameno.

 

Recimo pri testim MAZDINIH vozil daste ?e gor en banner z "www.mazda-si.net" :vesel:

 

Pri ostalih JAPONSKIH avtih pa recimo reklamo ta JAC "JapAdriaClub" :huh:

 

 

Bi bilo izvedljivo, glede na vse druge reklame ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.