Skoči na vsebino

Zaspane lu?i mazde 323F BG


aquanubis1

Priporočeno sporočilo

Zdravo.

 

Sem lastnik bele mazde 323F BG - letnik 91 in me zanima, ?e je ?e kdo na svoji uredil zaspani videz? Na netu sem zasledil polno film?kov, ki prikazujejo mazdine lu?i, ki se odpirajo le do slabe polovice in tako dajejo zaspani izgled. Zanima me, kako se to naredi.

 

LP in hvala

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo imeli ?e tako narejeno :D

 

 

Samo tele so bile samo rahlo dvignjene

Objavljena slika

 

post-9-1196967712_thumb.jpg

 

 

Je pa to ?ist simpl modifikacija, ?e ho?e? imeti samo kdaj pa kdaj zaspane in da se ne kontrolira od znotraj: samo odpre? tisto ?rno ?katlico z varovalkam in vzame? ven varovalko katera je za dvig lu?i (ne vem na pamet kako se re?e). Nato pa stisne? gumb za dvig lu?i, zgodi se ni?, nato se z varovalko samo dotakne? kontaktov in lu?i grejo malo gor, ?e je ?e premalo pa spet samo kratek dotik. Ko se vstavi varovalka nazaj pa spet deluje vse normalno.

 

Za komande znotraj je pa malo ve? dela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo imeli ?e tako narejeno :D

Samo tele so bile samo rahlo dvignjene

Objavljena slika

 

post-9-1196967712_thumb.jpg

Je pa to ?ist simpl modifikacija, ?e ho?e? imeti samo kdaj pa kdaj zaspane in da se ne kontrolira od znotraj: samo odpre? tisto ?rno ?katlico z varovalkam in vzame? ven varovalko katera je za dvig lu?i (ne vem na pamet kako se re?e). Nato pa stisne? gumb za dvig lu?i, zgodi se ni?, nato se z varovalko samo dotakne? kontaktov in lu?i grejo malo gor, ?e je ?e premalo pa spet samo kratek dotik. Ko se vstavi varovalka nazaj pa spet deluje vse normalno.

 

Za komande znotraj je pa malo ve? dela.

 

Najlep?a hvala za hiter odgovor.

 

Me pa zanima, ?e bi bila tak?na vezava, kot sem jo narisal, tudi vredu.

 

http://gallery2.aquanubis.com/d/13330-1/un...e0cfa1b30609955

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.