Skoči na vsebino

nakup 323f ba


lukaza

Priporočeno sporočilo

jaz jih imam za prodat 4 kom od l.95-98

modra,plava, zelena, srebrna

 

pozoren mora? biti na motor in pa na pleh, ne rjavi, samo pozoren bodi na pleh kot estetiko, lepoto, da ni vse preklepano pa pokitano.

tam do 150.000 km se nima? kaj bati,seveda,?e je bil avto servisiran.

?e kupuje? s klimo, naj le ta dela ob nakupu.

 

avto kot model je super in hvale?en, predvsem pa za soliden denar dobi? dober avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadni? bral (sicer ne verjamem) da bi pri tem modelu mogli biti pozorni na rjo na zadnjih blatnikih :ne vem: nwm zakaj, ker na forumu koker jz vem noben nima tega problema :D Po izpitu tudi jaz resno razmi?lajm o tem modelu :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando, a sta modra pa plava kej u ?lahti? <_<:hohoho:

 

ful je razlika, ene so temne modre, skoraj ?rne na dale?, druge, teh je ful malo pa so svetlo plave, svetle nebe?ko plave barve.mene so v ?oli u?il da je modra temnej?a od plave.morda sem se nau?il narobe.

 

rja na zadnjih blatnikih je skoraj vedno znak, da je bila f-ka ba karambolirana.sam sem jih preprodal in razrezal ?e veliko, a pri nobeni zadnji blatniki niso bili rjasti.

To so moje izku?nje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ful je razlika, ene so temne modre, skoraj ?rne na dale?, druge, teh je ful malo pa so svetlo plave, svetle nebe?ko plave barve.mene so v ?oli u?il da je modra temnej?a od plave.morda sem se nau?il narobe.

 

rja na zadnjih blatnikih je skoraj vedno znak, da je bila f-ka ba karambolirana.sam sem jih preprodal in razrezal ?e veliko, a pri nobeni zadnji blatniki niso bili rjasti.

To so moje izku?nje.

 

sepravi so se mal "zlagal" ?e lahko temu tko re?em <_< zdej vem :D ni? rje, ?e pa je je bil pa avto zabit nekam B)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lukaza...KUPI!!!

 

jaz sem ga nabavil leto in pol nazaj...na avto sejmu, bl na blef kot kaj druzga!!!

Moram re?t, da je vseeno bla stara, nekaj je blo treba porihtat takoj..sve?ke, olje,...zadnji lonec je bil kontra obrnjen, pa je zabijal nazaj in je avto cukal pri obratih nad 4000... :ne vem:

 

Pol so ..."po obrokih"... pr?le na vrsto raznorazne mehanske stvari, ki s ?asom pa? dostarajo, kot pri vsakem avtomobilu. :P

Mora? vedit, da kupuje? japonca...mal starej?ga...pa ne? za to. Stro?ki vzdr?evanja niso vrtoglavi, kot za japonce pravijo :)

 

Cleopatra je videl mojga, ko sm iskal dolo?ene dele, ki najbolj trpijo, dokler se ne navadi? (zadnji odbija?) in lahko potrdi...brez rje pri 13ih letih.

 

Suzzy se pribli?uje kilometrini 200.000, pa ma?inca ?e vedno prede kot nova. :ljubezen:

 

So Japonci dobro vedl, da morjo delat na kvaliteti celotnega avtomobila...?e takrat...zato so pa bli mal dra?ji. ?koda pa je, da jim pa cena tko hitr pada. :ph34r:

 

Izgubit nima? kaj...cena je primerna starosti, vsekakor pa ne kvaliteti. :danzoman:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.